Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   PlayStation 4 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=110)
-   -   PlayStation 4 - Temat ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=14177)

vivi 13-03-2014 08:40

Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Cytat:

Napisał crazzie (Post 293177)
apropos dyskow, sa juz w sprzedazy te cienkie 2TB ktore beda pasowaly do plejaka?

Jest jeden model jaki sie wyswietlal gdy szukalem na amazonie, ale w recenzjach ludzi ktos wystawil ocene 1, bo dysk jest za dlugi do PS4 :no2:

zimzvm 16-03-2014 10:06

jak to jest z grami od Sony ? pojawiają się na półkach w dniu premiery, czy podobnie jak w przypadku gier EA, można się ich spodziewać wcześniej ? nie wiem, czy wyglądać inFamous wcześniej, czy darować sobie wycieczki do sklepów przed piątkiem.

vivi 16-03-2014 10:50

Cytat:

Napisał zimzvm (Post 293386)
jak to jest z grami od Sony ? pojawiają się na półkach w dniu premiery, czy podobnie jak w przypadku gier EA, można się ich spodziewać wcześniej ? nie wiem, czy wyglądać inFamous wcześniej, czy darować sobie wycieczki do sklepów przed piątkiem.

Czy czasem Euro-TV AGD nie miało zawsze gier od Sony na półkach przed premierą?

mataman 16-03-2014 16:13

Napewno mają najwcześniej.

Grzenio10 16-03-2014 16:29

Trine 2 - po ograniu dema skłonny był bym zapłacić te 70 zł ale jak za jakiś czas gra pojawi się w ps+ :/ jaka jest szansa, że tak się stanie ? a w 3D jest po prostu śliczna.

jasiopatryk 16-03-2014 20:02

Cytat:

Napisał vivi (Post 293393)
Czy czasem Euro-TV AGD nie miało zawsze gier od Sony na półkach przed premierą?

Ja każdą grę od Sony miałem w EURO co najmniej dzień przed premierą. The Last of Us nawet kilka dni przed. Jednak miałem tam preordery zawsze. Na półkach nigdy tych gier nie było jak przychodziłem po gry przed premierą.

mataman 18-03-2014 12:37

Ps4 dostało ważny update softu :D

"Operation quality during use of some PlayStation 4 software has been improved.”

zarzykrulezzz 19-03-2014 10:26

Hmmmmmm.....

http://blog.eu.playstation.com/2014/...ject-morpheus/

wrog 19-03-2014 10:43

Wszyscy teraz stawiają na tę technologię VR, będzie ciekawie na pewno. Pytanie, czy nie skończy się jak motion gaming albo 3D. Inna kwestia, czy MS postanowi odpowiedzieć tymi swoimi okularami już na tegorocznym E3.

sobol 19-03-2014 10:52

i tak OCULUS juz pozamiatal

wrog 19-03-2014 11:05

Nie wiem co pozmiatał - robią, robią i coś zrobić nie mogą. Do tego tu masz sprzęt od platform holdera, a nie firmy zewnętrznej, za którą nie stoi cała platforma.

lvizzz 19-03-2014 11:13

Cytat:

Napisał sobol (Post 293665)
i tak OCULUS juz pozamiatal

A probowales?

Fakt, ludzie z branzy pisza, ze mega sprzet, Cliffy sie zachwyca, sam Wielki Nerd Carmack do nich poszedl, ale wczoraj widzialem cwierki - cholera wie jak wiarygodne - ze VR Sony jest superior nad Oculusem.

sobol 19-03-2014 11:44

Cytat:

Napisał lvizzz (Post 293667)
A probowales?

Fakt, ludzie z branzy pisza, ze mega sprzet, Cliffy sie zachwyca, sam Wielki Nerd Carmack do nich poszedl, ale wczoraj widzialem cwierki - cholera wie jak wiarygodne - ze VR Sony jest superior nad Oculusem.

nie wydaje mi sie sOny ma ta przewage ze jest bogata firma i stac ich na marketing

nie mam pojecia ile w tym aktorstwa ale robi... po za tym OCULUS to nie tylko okulary ale i "chodzik" :)

Mr Perfect 19-03-2014 12:05

ja czekam jak cholera na okulary to może być kolejny krok do wiekszej imersji w grach, tylko cena tych zabawek nie może przekroczyć 300$ aby to się przyjeło na szerszą skale i opłacało się wspierać garmi hehehe

chrono87 19-03-2014 12:27

Tak się składa że przez kilka mięsięcy miałem to:
http://sonyglobal.scene7.com/is/imag...alpha&wid=1014
Jeśli te nowe VR mają być równie wygodne jak ten HMZ(gdzie tylko oglądasz obraz, nie ruszasz głową) to ja podziękuje.
Jeśli komfort użytkowania będzie na wysokim poziomie to wskakuje od razu.
Bo co jak co ale jakość obrazu, rozmiar (szok) i efekt 3D (:omfg:) to to jest coś poza zasięgiem najdroższych TV. A VR to już w ogóle ...

Z całym szacunkiem do Oculusa jak na projekt z kickstartera to wykonali niesamowitą pracę, ale trudno im będzie dotrzymać kroku wielkim korporacjom. Chociaż Valve ich chyba wspiera. A to Valve w ogóle to taki gigant ? Sprzedaż gier na Steam jest na rozsądnym poziomie czy wszyscy czekają na promocje ? Jak się ma 70 mln ludzi na steamie do 4 mln na XOne, gdzie taki BF4 miał lepszą sprzedaż ?
VR będzie potrzebował mocnych gier, a nudne fpsy, indie, duperele typu kolejka górska czy oglądanie cycków może co najwyżej uchronić produkt przed śmiercią.

Mr Perfect 19-03-2014 14:30

tylko że zapominasz panie chrono o jednym fakcie Oculus ma nieograniczoną moc dzieki PC a gry to nie film ekran masz 10cm od oka wszysko poniżej 60fps bedzie powodowało mdłości przy każdym ruchu głową, twórcy Oculusa i beta testerzy potwierdzają zę absolutne minimum to 1080p z uwagi na to że patrzy się na ekran z bardzo bliska i widac piksele teraz jak się do tego mają konsole ? no chyba ze zostana zastosowane jakieś triki albo gry bedą okrojone graficznie zeby nie dostały czkawki hehehe

vivi 19-03-2014 14:43

Cytat:

Napisał chrono87 (Post 293679)
Tak się składa że przez kilka mięsięcy miałem to:
http://sonyglobal.scene7.com/is/imag...alpha&wid=1014
Jeśli te nowe VR mają być równie wygodne jak ten HMZ(gdzie tylko oglądasz obraz, nie ruszasz głową) to ja podziękuje.
Jeśli komfort użytkowania będzie na wysokim poziomie to wskakuje od razu.
Bo co jak co ale jakość obrazu, rozmiar (szok) i efekt 3D (:omfg:) to to jest coś poza zasięgiem najdroższych TV. A VR to już w ogóle ...

Z całym szacunkiem do Oculusa jak na projekt z kickstartera to wykonali niesamowitą pracę, ale trudno im będzie dotrzymać kroku wielkim korporacjom. Chociaż Valve ich chyba wspiera. A to Valve w ogóle to taki gigant ? Sprzedaż gier na Steam jest na rozsądnym poziomie czy wszyscy czekają na promocje ? Jak się ma 70 mln ludzi na steamie do 4 mln na XOne, gdzie taki BF4 miał lepszą sprzedaż ?
VR będzie potrzebował mocnych gier, a nudne fpsy, indie, duperele typu kolejka górska czy oglądanie cycków może co najwyżej uchronić produkt przed śmiercią.

BF nie jest na Steam bo to gierka od EA, wiec wyladowala w ich wlasnym 'sklepie'.
Valve wspiera Oculus Rift ale prowadzi tez prace nad wlasnym sprzetem.
W tej chwili na Oculusie mozna zagrac w duzo wiecej dem i pelnych gier niz na tym VR Sony. W co mozna zagrac na VR Sony? Demo Thi4f i Eve ;)

zimzvm 20-03-2014 08:26

PlayStation 4 - Temat ogólny

Pograłem już parę dobrych godzin na nowych słuchawkach Sony i jest moc. Mam wrażenie, że grają lepiej niż Trittony AX 720, które miałem do X360. Na pewno dźwięk jest czystszy. Killzone na specjalnych ustawieniach dźwięku brzmi fantastycznie wręcz. Basy soczyste bez żadnych przesterów nieprzyjemych. Nie rozumiem, jak można było skrytykować niskie tony w tym sprzęcie. Do tego słuchawki naprawdę dobrze leżą na głowie. Są lekkie, a plastik przyjemny w dotyku i nie sprawia wrażenia taniego... Sony w poprzedniej generacji konsol mnie przyzwyczaiło, że na materiałach wyjątkowi skąpi.

sobol 21-03-2014 09:35

pierwszy serial na PSN http://hatak.pl/artykuly/znamy-szcze...la-playstation
a ja myslalem ze M$ juz robi serial Halo a tu okazuje sie ze jeszcze do tego dluga droga szkoda :(

lvizzz 25-03-2014 08:23

Spory wywiad o Morfeusie.

http://www.gametrailers.com/videos/2...-gdc-interview

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.