Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   PlayStation 4 (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=110)
-   -   PlayStation 4 - Temat ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=14177)

Radius 11-02-2014 13:03

Odp: PlayStation 4 - Temat ogólny

Nie do końca dobre porównanie, ale wychodzi na to że dalej warto kupić Sony Pulse Elite. Jak myślicie w tej cenie nie znajdzie się czegoś lepszego na kablu/wireless pod ps3/ps4? Bo zastanawiam się nad zakupem.

chrono87 11-02-2014 14:00

Cytat:

Napisał Radius (Post 290757)
http://www.youtube.com/watch?v=9LrZVXK46BQ

Nie do końca dobre porównanie, ale wychodzi na to że dalej warto kupić Sony Pulse Elite. Jak myślicie w tej cenie nie znajdzie się czegoś lepszego na kablu/wireless pod ps3/ps4? Bo zastanawiam się nad zakupem.

Oglądałem trochę porównań. Jedni mówią że dźwięk jest gorszy niż w pulsach. Inni że lepszy. Ja je mam zamiar kupić, bo wszyscy mówią że są o wiele wygodniejsze i mają lepsza baterię.
W cenie 90€ raczej ciężko kupić coś lepszego. Może coś tam wyszukasz, ale i tak nie będą współpracować z konsolą(kable, brak regulacji dźwięku czatu, itd) jak te od Sony.

zimzvm 11-02-2014 14:25

Ja również rozważam ich zakup. Moje Trittony nie bardzo chcą współpracować z konsolą i mam jedynie stero dźwięk : / że o braku wsparcia dla mikrofonu nie wspomnę.

A te nowe od Sony mają mikrofon ? Nigdzię na zdjęciach nie widzę, a gniazdo przy jednej słuchawce jest jakby na mikrofon.

Sent from my iPhone using Tapatalk

chrono87 11-02-2014 14:34

Mają ukryty mikrofon.

zimzvm 11-02-2014 14:59

Ah to tak. Zatem zakup wydaje się być sensowny.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mataman 11-02-2014 15:04

PlayStation 4 - Temat ogólny

Ja już kupiłem z Kanady. Wyszło niecałe 330zł razem z przesyłką, czekam na paczkę.

https://www.videogamesplus.ca/produc...ducts_id=21653

chrono87 11-02-2014 15:06

videogamesplus.ca ? Właśnie zakładam konto, bo w europie nikt nie wie kiedy będą, a co dopiero w Polsce :olo:
Jak płaciłeś ? Kartą czy paypal ?
----------------------
Kupione

lvizzz 11-02-2014 15:55

Cytat:

Napisał mataman (Post 290768)
Ja już kupiłem z Kanady. Wyszło niecałe 330zł razem z przesyłką, czekam na paczkę.

https://www.videogamesplus.ca/produc...ducts_id=21653

Bardzo dobra stronka, Batmana na wypasie od nich bralem.

wrog 11-02-2014 17:04

Ja ostatnio zamówiłem NFS Rivals. Minął tydzień od wysyłki, zobaczymy kiedy dojdzie.

kroolik37 11-02-2014 22:49

Cytat:

Napisał chrono87 (Post 290769)
videogamesplus.ca ? Właśnie zakładam konto, bo w europie nikt nie wie kiedy będą, a co dopiero w Polsce :olo:
Jak płaciłeś ? Kartą czy paypal ?
----------------------
Kupione

kurde, dawać 330zł za słuchawki z head-setem, w których jest zerowy bass?

i don't get it- przecież one są do grania, a co to za fun bez kozackiego bassu w słuchawkach podczas wybuchów etc.?

mataman 11-02-2014 23:25

Koleś może nie włączył drugiego trybu z bass boost :P

Cytat:

Most gamers will actually be thrilled with the sound. BUT only after a few things. First the setting on the headset should be on 2. Usually I don't like too much bass because I want accuracy. When I playing games I don't give a shit, which is why I am using this headset and not a $500 pair. I want bass and I want color. So setting 2 gives you that bass. Second turn off VSS. Virtual surround sound is bullshit and makes it sound like shit. Stereo is fine and sounds much better.

chrono87 11-02-2014 23:38

Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Dziś pojawiła się aplikacja do ps4 od tych słuchawek, przelaczasz coś na słuchawkach i w aplikacji zmieniasz ustawienia. Masz teraz 8 czy 9 ustawień dźwięku i na niektórych bass jest dobry. Z czasem w aplikacji pojawią się następne ustawienia jak było z elitami np do gta5 czy Last of Us. Słyszysz wtedy grę jakby chciał tego twórca gry. Przy pulse elite wszystko na słaby bas, bo one wibruja na głowie, mają wibracje w każdej słuchawce, a to daje efekt mocnego basu :D
Cena nie jest taka wysoka, jak na bezprzewodowy headset do konsoli. A jak użytkownicy astro a50 z USA mówią, że te słuchawki są świetne to nie mam wątpliwości.

---------- Wiadomość dodana 23:38 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:27 ----------

Cytat:

Napisał wrog (Post 290786)
Ja ostatnio zamówiłem NFS Rivals. Minął tydzień od wysyłki, zobaczymy kiedy dojdzie.

Niema żadnego śledzenia paczki ? Jedynie zmieniło mi przed chwilą status zamówienia na "shipped".

mataman 11-02-2014 23:45

Nie ma śledzenia, stawiam że będzie szło jak z zavvi ok 2tyg.

kroolik37 12-02-2014 09:28

Cytat:

Napisał chrono87 (Post 290824)
Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Dziś pojawiła się aplikacja do ps4 od tych słuchawek, przelaczasz coś na słuchawkach i w aplikacji zmieniasz ustawienia. Masz teraz 8 czy 9 ustawień dźwięku i na niektórych bass jest dobry. Z czasem w aplikacji pojawią się następne ustawienia jak było z elitami np do gta5 czy Last of Us. Słyszysz wtedy grę jakby chciał tego twórca gry. Przy pulse elite wszystko na słaby bas, bo one wibruja na głowie, mają wibracje w każdej słuchawce, a to daje efekt mocnego basu :D
Cena nie jest taka wysoka, jak na bezprzewodowy headset do konsoli. A jak użytkownicy astro a50 z USA mówią, że te słuchawki są świetne to nie mam wątpliwości.

Żeby nie było - sam rozglądam się za czymś takim, tylko w tym przypadku informacja o słabych bassach mnie trochę martwi. Poczekam, aż dostaniecie słuchawki w swoje łapy i wtedy podejmę decyzję, jeżeli oczywiście będzie warto.
Posiedziałem wczoraj i pooglądałem kilka review i faktycznie - nikt nie narzekał. Ba, nawet bardzo zachwalali za tą cenę :)
Plus, że można je podłączyć do iP i po prostu wziąć gdzieś na wakacje, czy cuś.

Grzenio10 12-02-2014 10:33

Ktoś coś powie na temat nakładek hama 8w1 ? Są tam dość ciekawe nakładki przypominające te od pada x360 a drugie wypukłe na drugiego ds4 by poszły. Na tych grubych nie wyobrażam sobie grania :)

http://allegro.pl/zestaw-nakladek-8w...tml#tabsAnchor

kroolik37 12-02-2014 10:38

Wszyscy z forum zamawiali właśnie te nakładki.

Osobiście mam założone te "niskie" z wypukłościami, jak w padzie od X360. Gra się o wiele lepiej i nie musisz martwić się o ścieranie gumek.

BTW. ostro ta cena wzrasta :D ja kupowałem za 19,90zł

crazzie 12-02-2014 10:52

ja z kolei mam zalozone te z wypustkami i fajnie wbijaja sie w paluch i nic sie nie slizga, te duze to faktycznie przerost formy nad trescia, chyba sa wrzucone tylko po to zeby bylo "na bogato"

spokojnie ten zestaw mozesz dostac w saturnie lub media za 29 zl

Grzenio10 12-02-2014 11:40

Sprawdzałem na stronach saturna i media. Nic takiego tam nie znalazłem. Za 19,90 łyknął bym bez mrugnięcia :) ale 38 + koszt dostawy to prawie 50 zł :moron:

chrono87 12-02-2014 12:07

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 290857)
Żeby nie było - sam rozglądam się za czymś takim, tylko w tym przypadku informacja o słabych bassach mnie trochę martwi. Poczekam, aż dostaniecie słuchawki w swoje łapy i wtedy podejmę decyzję, jeżeli oczywiście będzie warto.
Posiedziałem wczoraj i pooglądałem kilka review i faktycznie - nikt nie narzekał. Ba, nawet bardzo zachwalali za tą cenę :)
Plus, że można je podłączyć do iP i po prostu wziąć gdzieś na wakacje, czy cuś.

Bo cena 330 zł jest naprawdę dobra. Do muzyki te goldy niby też są całkiem ok, a prosty wygląd mi się podoba, bo coraz częściej te gamingowe headsety wyglądają jakby je tworzyło NASA. :D
Może w twoim przypadku lepiej poczekać na jakiś headset który będzie działał bez zarzutu z xone i ps4. Ale to nie w tej cenie. Żeby te słuchawki podłączyć potem do Xbox One musiałbyś kupić adapter za 100 zł :olo:

kroolik37 12-02-2014 12:12

Akurat head-set do X1 wygląda solidnie i jeżeli działa tak, jak ten od X360, to nie będę miał na co narzekać :)

Cholera parcie załapałem na te słuchawki od Sony. Jeno jak komuś powiem, że wydałem 330zł na head-set, to mnie chyba wyśmieje :D
Czekam na Wasze review!

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:46.