Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Osiągnięcia (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Achievementy z których jesteście dumni (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=5964)

bartosz88 27-11-2009 16:47

Achievementy z których jesteście dumni

Zapodawajcie Acziki przy których naprawdę się namęczyliście albo sprawiły wam trudnośc. :)

eSKaIPE 27-11-2009 18:31

Odp: Achievementy z których jesteście dumni

Gears of War : Seriously

Fuji 27-11-2009 19:13

Mnie najwięcej krwi napsuł PGR4, w szczególności dwa "arczery". Jeden przyznawany za zdobycie platyny w każdym wyścigu z "podstawki", zaś "numero due" to platyna+ z DLC.

Nesta93 27-11-2009 19:50

wrogu juz kiedys zamknął taki temat.

Celt 27-11-2009 19:55

The Chicken Kicker w Fable II

Q-Jot 27-11-2009 20:30

Demon on Wheels z Trials HD
przejście wszystkich tras Extreme napsuło mi sporo krwi ,ale udało się po kilku godzinach.

Rayne 27-11-2009 20:51

Treasure Trove w Lost Odyssey i challenge w podstawowej wersji Peggle (te z Nights są jeszcze gorsze... no ale może, może).
I co-op w 'Splosion Man jeszcze.

Skyline14 27-11-2009 21:57

"Good grade", "Fine grade", "Exellent grade", "Stellar grade" i "Star player" w Ikarudze. Mnóstwo mordęgi żeby przejść do wszystko na rage A. Po zdobyciu calaka nie zaprzestałem gry i wszędzie udało mi sie zrobić range przynamniej S, a w 1 i 5 chapterze nawet S++ z czego jestem na prawde dumny.:))

"Never Say Die" i "King of the Palace" w Devil May Cry 4. Czyli przejście wszystkich misji na DMD na rage S i Bloody Palace na S. Gdy grałem w DMC3 myślałem że to jest niemożliwe przejść wszystko na S na poziomie DMD. Ale udało mi sie! Ale z Bloody Palace było gorzej. Dwa razy zginąłem na ostatniej walce z Dante zanim zdobyłem achievement!

"Enter Sandman" w Guitar Hero: Metallica. Jak ja sie cieszyłem jak zdobyłem tego achieva. Przystępywałem to niego raz na jakiś czas i wkońcu sie udało. Nie jest najtrudniejszy w grze ale ciesze sie że go mam.:))

"Should be autograps" w Burnout: Revenge. Wszystko za sprawą signature Takedown który trzeba było zrobić pod burgerem. W przeciwieństwie do innych sygnaturek, to był jeden punkt w który trzeba było walnąć. Argh! Ile mnie nerwów kosztowało! Za przynajmniej 30 razem udało sie. A jestem z niego dumny, ponieważ zauważyłem że większość go nie ma.

MANDo 27-11-2009 22:10

Gold Trophy w Double Agent :D Miazga co-op pozdro GonZo I DoKtoR :D

HiTMAN47 27-11-2009 22:54

Press Start w The Simpson - glitchowal sie :/ zrobilem wszystkie osiagi ale ten pierwszy ktorz powinien wpasc pierwszy jakos nie pojawil sie przez co musialem zrobic ponownie "1000" czyli przejsc gre, pozbierac, pobic czasy,itp :/

tomaj1987 27-11-2009 23:48

Dead Rising : 7 day survivor , Devil May Cry 4 :King Of the Palace , Lost Odyssey :Treasure trove , PGR 3 :Platinum Champion ,The Orange Box Portal :Aperture Science , Kingdom Under Fire :Curse Of The Developer , The Last Remnant: The Last Remnant :) , Batman Arham Asylum: Freeflow Gold , i na koniec Infinite Undiscovery :Compulsive

promilek 28-11-2009 13:30

Rockstar Table Tennis
The G.O.A.T.

TigerWoodsPGATOUR® 10
Big Money

TigerWoodsPGATOUR® 08
Gold Card Membership

NFS ProStreet
EA Moderator

PLSquall 28-11-2009 15:56

1000 sniper kills w perfect dark zero :)

PPWojtek 28-11-2009 18:18

CoD4: Mile High Club
CoD MW2: Star 69

kbrs 29-11-2009 02:34

w sumie jak przegladam swoje achivy to nie widze zadnych osiagniec-kozakow uber trudnych czy rzadkich. moze jedynie te z sf4 'Legendary Champion' czy mirror's edge na hardzie i 'test of faith' co za pierwszym podejsciem bylo dla mnie trudne.

zimzvm 29-11-2009 08:51

myślę, że Completionist oraz niektóre straight flushe w Afro Samurai to acziwy godne wymienienia. gra może nie jest trudna, ale dwóch bossów na wyższym poziomie trudności to prawdziwy koszmar i setki przekleństw.
poza tym to mój pierwszy calak w ogóle, więc długo w mej pamięci pozostanie.

jednak mój ulubiony to Nothing Special w L4D, dlatego że... wpadł przypadkiem z 3 botami ; ]
i do tego w pełni legalnie, bez żadnych lobby gliczów.
sporo krwi wcześniej mi napsuł i długo próbowałem go bezskutecznie zdobyć z 3 innymi graczami.

pozostałe acziwy nie odznaczyły się jakoś szczególnie w mojej pamięci.

vagrant3 29-11-2009 17:37

Cytat:

Napisał Fuji (Post 107872)
Mnie najwięcej krwi napsuł PGR4, w szczególności dwa "arczery". Jeden przyznawany za zdobycie platyny w każdym wyścigu z "podstawki", zaś "numero due" to platyna+ z DLC.

tak, u mnie podobnie. szkoła przetrwania. 3 platynki z DLC pokazują ile naprawdę jesteś wart, hehe. inna sprawa, że i tak w PGR2 można znaleźć sporo jeszcze trudniejszych ;]

po drodze pojawiło się też kilka innych trudnych albo mozolnych achieve'ów (może TT z Lost Odyssey, coś z Kane & Lynch, skate., PGR3, VF5...) i choć satysfakcja była duża, to raczej nie przebijają PGRa 4.

Fuji 29-11-2009 18:06

Cytat:

Napisał vagrant3 (Post 108160)
tak, u mnie podobnie. szkoła przetrwania. 3 platynki z DLC pokazują ile naprawdę jesteś wart, hehe. inna sprawa, że i tak w PGR2 można znaleźć sporo jeszcze trudniejszych ;]

Gdyby na poprzednim iksie osiągnięcia były, to wyciśnięcie calaka z PGR2 graniczyłoby z cudem - niektóre cone challange'e to piekło istne...

Ciekawe, jak sprawy miały się w pierwszym "Prodżekcie"? Niestety, nigdy nie było mi dane skosztować rzeczonej ścigałki :(.

Hustler 30-11-2009 00:55

No chyba jak na razie Star 69. Cieszę się też, że z GoW'a 2 wycisnąłem prawie wszystko (1625/1750). Mile High Club nie był ciężki.

lvizzz 30-11-2009 01:24

Cytat:

Napisał Nesta93 (Post 107880)
wrogu juz kiedys zamknął taki temat.

Zamknal, zamknal, i to cholera byl moj temat, gdy bylem wkrecony w forum i pisalem po 20 postow dziennie.Wiec jak to jest, wrogu?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.