Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Osiągnięcia (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Achievementy - Temat Ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1311)

raven84 09-12-2006 22:37

Achievementy - Temat Ogólny

Czy opłaca się je odblokowywać.

wrog 09-12-2006 22:52

Achievementy ?

Okrywasz je tylko dla własnej przyjemności. Czasem jedynie dostajesz jakiś bonusik w postaci Gamerpic, ale to naprawdę rzadko.

raven84 10-12-2006 23:39

Achievementy ?

Gamerpic, a co to takiego?

szuja 10-12-2006 23:45

Achievementy ?

nie jestem pewny ale tak glowkuje ze:
game-gra ;p...
pic-(chyba) skrot od picture-zdjecie...
a wiec zdjecie/obrazek z gry co se w profilu ustawic mozesz...

PS:tak tylko mysle ;)...

wrog 11-12-2006 00:02

Achievementy ?

Widzisz tego niedźwiadka w moim gamercardzie poniżej? To jest właśnie gamerpic - taki xboksowy avatar.

Sweet Tooth PL 11-12-2006 10:17

Achievementy ?

Ty wlasnie fajny niedzwiadek w Viva Pinata sie takie odkrywa??

Hosen 11-12-2006 14:29

Achievementy ?

Cytat:

Napisał szuja.pl
nie jestem pewny ale tak glowkuje ze:
game-gra ;p...
pic-(chyba) skrot od picture-zdjecie...
a wiec zdjecie/obrazek z gry co se w profilu ustawic mozesz...

PS:tak tylko mysle ;)...

hehehe nie moglem sie powstzymac o spamerskie skomentowanie tego smiechem, ale wiadomo ocb :D

Gawlick 11-12-2006 14:31

Achievementy ?

No nic nie chciałem mówić, ale jak widac szuja jest na głodzie spamowym i wszędzie musi coś napisać byle tylko nabić se posta :D
:aniolek:

daveklca 28-04-2007 00:20

Achievementy ?

Acivementy pokazują także kto ile czasu spędza na graniu tzn. im ma ich więcej tym więcej gra. Chociaż to nie do końca prawda wide NOWE KONTA.

nagarot 13-12-2007 12:41

Odp: Achievementy ?

:hurra:Archivy to Diabeł w owczej skórze,kiedyś się grało w gierki i była wielka frajda choć nie było`osiągnięć`Sam niestety(stety) załapałem tego wirusa i staram się zdobywać z każdej gry max GS.Tylko wk****mnie kolesie którzy ściemniają i Lamerskimi sposobami nabijają konta nawet po 30.000 GS.miesięcznie-PRZECIEŻ TO NIE MOŻLIWE!!!Piepszyć ich :nie:

brolly 13-12-2007 12:58

Ja też się wkreciłem :happy: Gier nie mam w ogromnej ilości i jak mam jakas to prubuje wycisnąć z niej jak najwiecej.

Bari 13-12-2007 23:54

ja tam nie mam czasu na zabawy w achievementy a teraz jeszcze kupuje sobie nowego kompa i wiele gier bede przechodzil nie na xboxie tylko na pc, wiec xboxa bede odpalal glownie dla exluzivow, bo np gearsy to juz raczej na pc bede pykal, tak samo lost planet, do tego jeszcze dojdzie ET:QW i pare innych gier
swoja droga podobno mozna grac w gearsy z pc z ludzmi z xboxa 360, wiec lepiej mudlcie sie zebym do was nie trafil :D

crazzie 14-12-2007 09:37

tak, bedziemy sie 'mudlic' :trup:

jesli o mnie chodzi to staram sie wyciskac wszystkie soki z gier w ktore gram, ale czasem nie daje rady bo gra zaczyna mnie nudzic albo mam juz dosc robienia jednej rzeczy w kolko zeby powiekszyc gs, na razie cod4 calak, pgr4 brakuje 100 do calaka, zaczalem gearsy ale sie zacialem w pewnym miejscu, no i mecze fife co jakis czas, bo glownie gram online albo multi przedkonsolowe

Bari 14-12-2007 12:11

sorry, maly literak, ale ja pisze z nogami na stole, na szybko, klawiatura na szufladzie, wiec dlatego mi to tak wychodzi

juve26 15-12-2007 02:07

Cytat:

Napisał nagarot
:hurra:Archivy to Diabeł w owczej skórze,kiedyś się grało w gierki i była wielka frajda choć nie było`osiągnięć`Sam niestety(stety) załapałem tego wirusa i staram się zdobywać z każdej gry max GS.Tylko wk****mnie kolesie którzy ściemniają i Lamerskimi sposobami nabijają konta nawet po 30.000 GS.miesięcznie-PRZECIEŻ TO NIE MOŻLIWE!!!Piepszyć ich :nie:

haha, to ze dla ciebie nie jest mozliwe zrobienie 30k w miech, nie oznacza wcale ze to niemozliwe.
otoz przy odpowiednim samozaparciu i dostepie do gier mozna z pewnoscia zrobic 30k. tylko trzeba byc no-lifem, ale to jak najbardziej mozliwe. teraz jest tyle latwych gier, ze +80k mozna w pol roku nabic na spokojnie.

brolly 15-12-2007 14:32

nie bede grał w byle gówna zeby nabic sobie 1000 GS :P

Bari 26-12-2007 16:36

ja nawet w najlepsze gry nie bije 1000, tak samo w najlatwiejsze :D i jestem z tego dumny, z tego ze nie pochlonela mnie mania zbijania punktow ktore nic mi nie daja i tylko siedze przed monitorem i dwie godziny rzucam granatami o sciane zeby dostac 5 punktow :P
jak ktos wejdze w moj profil to zobaczy ze ja wogole nie bije tego, nobo poco ? np w fifie 08 moglbym porobic jakies tam punkty za granie na singlu, ale trybu menagerskiego mam juz dosyc, bo zawsze w nim gralem na pc, a na iksie mam super multi, wiec odpalam gre na tym trybie i tak pykam
jedynie ze gram glownie na rankingu, zeby sobie zwiekszyc liczbe tych punktow w grze, a tak samo w strzelankach -np w cod 3 pykalem bardzo duzo na multi ale na poczatku zalezalo mi na achievementach wiec gralem tylko na raningu, a potem zrozumialem ze na ch*j sie staram i zaczolem grac na nie rankingowych, okazalo sie ze gra sie duzo lepiej i przyjemniej, ludzie graja z wiekszym luzem i nie ma takich problemow zeby zebrac ekipe bo podlaczam sie do trawajacego meczu i gram, a w coda 3 bylem wtedy takim siekaczem ze 5-10 minut i bylem albo 1 albo w pierwszej 3 w meczu wiec kile to nie byl zaden problem :P

Sokoov 26-12-2007 17:46

Ja przyjałem taką zasade, że kupuje gry i wyciskam z nie calaki w miarę możliwości. Nigdy mi się nie zdarzyło kupić jakiegoś crapa tylko dlatego, aby mieć łatwy 1000 GS. Najpierw kupuje gre, a dopiero potem patrze na listę osiągnięć i w miarę możliwości (czasem z poświęceniem :P ) wyciskam calaka :D

Bari 26-12-2007 17:57

no sokoov, a teraz zastanow sie co z tego masz ? sam napisales ze czasem robisz to z poswieceniem, a moim zdaniem powinno sie grac dla przyjemnosci a nie punktow

Sokoov 26-12-2007 18:17

Co z tego mam? Robie to tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności i satysfakcji. Ja się cieszę, kiedy zdobędę achievementa. Ja ich nie zdobywam głównie dla GS tylko głównie dla odblokowania osiągnięć. Czuję radość kiedy po ciężkiej pracy w końcu zdobędę upragnionego achievementa czy calaka :) Gram dla przyjemności + zdobywam osiągnięcia co również jest dla mnie przyjemnością :)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:25.