Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Halo (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=109)
-   -   HALO 3 - temat ogólny (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1832)

Besiu 17-05-2007 20:50

HALO 3 - temat ogólny

Po drobnym opóźnieniu wystartowała wreszcie Beta Halo 3. :carrot:
Jakie macie wrażenia i odczucia? Uważacie że wyjdzie z tego hit/gniot?

wg. mnie gameplay jest świetny, gra bardzo wciągą - a to najważniejsze :)
Najgorsza z tego wszystkiego jest grafika która w sumie - kłuje w oczy.... :trup:
Nawet jeżeli ją podrasują to nie aż tak żeby podskoczyła takim tytułom jak Gears of War.

Wickoo 17-05-2007 21:44

Halo 3

A mnie to nie wciągnęło.. Grafika denna, ale za to niektóre rozwiązania, jak to genialne lobby, są bardzo ciekawe.

Sama gra natomiast to dla mnie po prostu nic ciekawego.

oLaudix 17-05-2007 23:42

Halo 3

Wygląda jak halo 2 ino że w większej rozdziałce.

c1n3k 18-05-2007 18:09

Halo 3

eee graficznie nie jest tak zle, panowie, nie przesadzajmy. nie sa to moze girsy ale gra wyglada porzadnie.

a gameplay'owo to cudnie ^^ znowu zakochalem sie w halo :D
szkoda tylko ze sporo bugow jeszcze :f np. w lobby nagle ktos zaczyna "mrugac", wywala Retrieving files from XBL i dupa, nie mozna wlaczycz gry :f czasem sie "naprawi" a czasem nie.

wrog 18-05-2007 20:53

Halo 3

Po 30h ściągania wreszcie zagrałem, na razie jeden meczyk. Gameplay wiadomo, że bez zarzutów. Ale graficznie to Halo 2 na sterydach, te ząbki i tekstury mają poprawić, bo będzie foch!

c1n3k 19-05-2007 13:02

Halo 3

ej dziwne bo u mnie jest wszystko pieknie wygladzone, 0 zabkow :f grasz na componencie czy na vga? bo kumpel gra na vga i tez ma zabki, moze to wina kabla.... (w girsach po pierwszym update tak bylo)

wrog 19-05-2007 13:26

Halo 3

Gram po komponencie, nie wiem może za blisko siedzę TV czy coś :D Wczoraj do 2 w nocy w grupce 8 Polaków sobie graliśmy. Świetna zabawa była. Bardzo podoba mi się to, że standardowa giwera daje radę i nie trzeba po respie od razu szukać czegoś. Z mapek najbardziej leży mi chyba Valhalla (High Ground ujdzie jeszcze).

c1n3k 19-05-2007 13:47

Halo 3

hmmm to dziwne :f bo afair to mamy te same tv (le26r71b?), obaj gramy na componencie, obaj siedzimy blisko tv (ja jakies 1 - 1,5 m) i ty masz aliasing a ja nie :f wiem ze jestem slepy i w ogole ale zabki raczej widze ;) sam juz nie wiem o co tu chodzi :P

valhalla? ta mapa bylaby dobra ale na 8 vs 8 a nie 4 vs 4 - moim zdaniem jest poprostu za duza. najbardziej podoba mi sie high ground a nastepnie ta sniezna (nie pamietam jak sie nazywa).

a wlasnie, dlaczego w lobby moze byc do 16 osob a playlisty obsluguja max 8 osob? przeciez to glupota :f

Besiu 19-05-2007 14:43

Halo 3

Dziś z ciekawości czekne tego componenta i powiem czy jest różnica. :wink:

wrog 19-05-2007 16:15

Halo 3

Cytat:

valhalla? ta mapa bylaby dobra ale na 8 vs 8 a nie 4 vs 4 - moim zdaniem jest poprostu za duza. najbardziej podoba mi sie high ground a nastepnie ta sniezna (nie pamietam jak sie nazywa).
Graliśmy 4vs4 team slayera i VIP, nie było żadnego szukania się - głównie dzięki tym wyrzutniom. Mapka wcale duża nie jest.

Swoją drogą VIP się fajnie gra, niezła zabawa była wczoraj.

Besiu 19-05-2007 17:12

Halo 3

"Ząbki" występują tylko na TV 4:3, jak masz 16:9 to jest normalnie :wink:

c1n3k 19-05-2007 17:29

Halo 3

@wrog - napewno jest wieksza od high ground :P ja jednak wole male mapki na ktorych jest duza zadyma :P

a VIP jest moim ulubionym trybem :D zaraz po team slayerze ofkoz

oLaudix 20-05-2007 16:46

Halo 3

Cytat:

(w girsach po pierwszym update tak bylo)
Nie prawda. W GoW nigdy nie miałem ząbków.

c1n3k 20-05-2007 21:39

Halo 3

to ze ty nie miales to nie znaczy ze nikt nie mial - a wiem ze taki problem istnial bo masa ludzi sie skarzyla

okej, wytezylem swoj wzrok i zobaczylem te, legendarne juz zabki - ale niezle musialem sie przy tym natrudzic :P

pchela 22-05-2007 19:03

Halo 3

Wg. mnie:
1. Grafika dobra, ale nie jest ona najważniejsza, ważne żeby wyeliminowali te ząbki.
2. Dużą wadą jest to że czasami przy dużej zadymie, albo szybkim obkręcaniu kamerą mocno przycina, spadają FPS'y niestety ;/ W takiej grze nie powinno tego być wcale
3. Granaty mi nie przypasowały, aczkolwiek to moje zdanie a wiem że niektórym bardzo się podobają :)
4. Needler trochę przesadzony
5. Snajperka jest najlepsza ze wszystkich części
6. Trudniej wchodzą 4ki z BR'a, ale to dobrze :)
7. Spartan Laser - chyba najmocniejsza broń, czytałem że ma służyć do niszczenia pojazdów ale i tak każdy używa do wiadomych celów i sprawdza się w tym bardzo dobrze, lepiej nawet niż bazooka - trochę przesadzona broń wg. mnie

wrog 05-06-2007 12:29

Halo 3

Master Chief Sucks at Halo

http://www.youtube.com/watch?v=Jz3br1q5wIQ :D

wrog 23-07-2007 22:29

Halo 3

Ma ktoś jakieś pytanie, które chciałby zadać Bungie? :)

LATO97 30-08-2007 14:59

HALO 3

Tak mysle sobie ze mamy w tym roku na przelomie jesien/zima wielka hosse na rynku gier wideo, Wiem ze wielu z was za najlepszy tytul uwaza serie HALO wiec postanowilem zalozyc ten temat. I tak oto szykuje nam sie najlepszy FPS multiplayer jak i zarowno doskonaly singiel, Fabula ciagnaca sie przez 2 czesci byla naprawde dobra jak na gre tego gatunku. Ja wiem jedno ta gra bedzie gra roku a moze i 10-lecia :P

above89 30-08-2007 15:22

HALO 3

Przyznam sie ze nigdy nie grałem w Halo :)
Ale mam ochote zabrać sie za trzecią cześć, aczkolwiek mam mieszane uczucia co do tego tytułu.

wisnialand 30-08-2007 16:13

HALO 3

Dokładnie podzielam zdanie mojego przed mówcy też nigdy nie grałem
w żadną część HALO i jestem ciekaw czy wciągnie mnie ta gra

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:08.