Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox One (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=108)
-   -   W co teraz grasz na Xbox One? (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=18771)

YuSuzuki 10-12-2014 07:37

Odp: W co teraz grasz na Xbox One?

Cytat:

Napisał Aczik (Post 317290)
Ostatnio Twitch, COD i inne tytuły ruszam, ale coś jednak innego mnie odciąga, może i na lepsze mi to wyjdzie, ale zobaczymy :)

aczik
: ...ale coś jednak innego mnie odciąga,....

możesz jaśniej panie Imperius :nerd:

Progresywny 10-12-2014 09:09

Cytat:

Napisał YuSuzuki (Post 317319)

aczik
: ...ale coś jednak innego mnie odciąga,....

możesz jaśniej panie Imperius :nerd:

Może chodzi o ,,Sex, Drugs & Rock&Roll'' ;)

mariola.cz 15-12-2014 15:48

Tomb Raider :) Super gra ! Teraz zastanawiam się nad Murdered :P

__________________________________________________ _____________
http://www.otoszafa.pl zapraszam :>

Progresywny 24-12-2014 12:16

Napieprzam chievos z mistrzem Yu Suzuki w Diablo 3 przy browarze i palonku :D Poza tym Forza Horizon 2 i Titanfall.

Aczik 25-12-2014 20:35

Ja teraz sam nie wiem w co mam grać itd, więc odpale sobie coś na 1h i odłączam się, a czasem szukam, co tam zaległego jest. Ogólnie powrót malutki do Forzy, która mnie odgania od siebie trialem - przejechanie na czas między pachołkami.... Peegle, to coś, czego mam powoli dość, bo takiej ześwirowanej gry nie widziałem nigdy, a co jeszcze, to się zobaczy, jak czas pozwoli ;)

YuSuzuki 28-12-2014 19:29

Dziś z rana nabijałem te nieszczęsne lv. w SC5 (x360),ale jak się tylko pojawił pan Progresywny to zaczęliśmy szarpać w Diablo (tak z godzinkę) ...... a potem już grałem solo kolejne 10 godzin i tak z uja zleciał cały dzień, pisałem wcześniej ,że calaczek jest dopiero początkiem "zabawy z diabłem"....także grajcie ludki

Marlowe 28-12-2014 19:42

Yu pochwal się swoją postacią w diabełku, oczywiście w stosownym temacie. ;)

igor8472 03-01-2015 11:49

W ramach 'skoku w bok' bo po FPS-y się gam bardzo rzadko nowy Wolfenstein. Giereczka świetna, starannie zrobiona, z fajnymi aczikami i bardzo urozmaicającym grę systemem perków/czelendży. Grafa może do CoD-a za bardzo jeszcze nie ma co startować ale jest ok.

Rashid PL 03-01-2015 14:33

Beta Halo 5 i RYSE: Son of Rome świetna gra nie wiem czemu wcześniej jej nie kupiłem,super grafa fajny system walki czego chcieć więcej,mono ino drugiej części choć z tym podobno może być ciężko.

dr M 03-01-2015 23:54

EA Sport UFC - gra za darmo z ea access

Over966 04-01-2015 13:47

GTA V Online : D

crazzie 08-01-2015 01:06

Zaczalem dzis ryszarda, syna rzymu, prezentuje sie bardzo fajnie, graficznie kosmos, a i gameplay ma razie mnie nie nudzi, jestem w 3 epizodzie

kroolik37 08-01-2015 08:41

Dla mnie to póki co nr 1, jeżeli chodzi o EX dla X1.

litwin 08-01-2015 09:50

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 320204)
Dla mnie to póki co nr 1, jeżeli chodzi o EX dla X1.

a Horizon 2 ? :omfg:

Ryse złe nie było, ale osobiście trochę mnie wkurzyło "samo przechodzenie się" gry

crazzie 08-01-2015 11:01

Powiem ci ze ja mialem mega podjare na horizona a jak gram to po prostu gra, nie ma czegos takiego jak w jedynce, ze chcesz wiecej i wiecej, przynajmniej ja tak mam, zagram dziennie kilka wyscigow i juz, a poprzedniej czesci nie wyciagalem z czytnika przez dlugi czas :)

zarzykrulezzz 08-01-2015 11:15

Cytat:

Napisał crazzie (Post 320217)
Powiem ci ze ja mialem mega podjare na horizona a jak gram to po prostu gra, nie ma czegos takiego jak w jedynce, ze chcesz wiecej i wiecej, przynajmniej ja tak mam, zagram dziennie kilka wyscigow i juz, a poprzedniej czesci nie wyciagalem z czytnika przez dlugi czas :)

Mam IDENTYCZNE odczucia i dlatego mam problem z wybraniem gry roku 2014. Horizon 2 spoko, Tytan też niczego sobie ale jaj mi nie urwało, FC 3.5, Unity zbugowane. Nie ma tytułu z klasycznym JEBNIĘCIEM!

wrog 08-01-2015 11:28

Cytat:

Napisał crazzie (Post 320217)

No, nie wciąga tak jak jedynka. Mnie mocno odrzuca ten wkurzający wymóg robienia za każdym razem wycieczki...

Claudeszz 08-01-2015 17:43

Dragon age -maksymalnie mnie zassala ta gra

marbel007 09-01-2015 21:03

Cytat:

Napisał wrog (Post 320219)
No, nie wciąga tak jak jedynka. Mnie mocno odrzuca ten wkurzający wymóg robienia za każdym razem wycieczki...

Przez całą grę ta wycieczka jest konieczna po mistrzostwach? Ogólnie się bawię grą jeszcze, jednak na dłuższą metę będzie to męczyć. Mam to samo zdanie jeśli chodzi o porównanie do jedynki. Zanim kupiłem kontynuuację to nawet włączałem jedynkę by się przejechać dla chilloutu po prostu. Dwójka to wiecej tego samego plus kilka rozwiązań. Więc ogólnie chyba będzie to gra o pół oczka słabsza niż poprzednik, jednak i tak bardzo dobra! :)

igor8472 09-01-2015 21:08

Niestety, co 4 mistrzostwa wycieczka do głównego huba a a co mistrzostwo do następnego wybranego miasta.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:36.