Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Gry Multiplatformowe (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=83)
-   -   FIFA 08 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1748)

brolly 30-07-2007 18:34

FIFA 08

Już niedługo(wrzesień 2007)nastepna cześc popularnej gry piłkarskiej . Podobno poprawiony został gameplay ale czy dorówna ona pro evo 7 myślę że nie ale czas pokaże. Bardzo podoba mi sie w Fifie licencje drużyn , nie ma żądnych zmian w nazwiskach zawodników i klubów czego przyzwyczaiło nas Pro Evo... bardzo dobry jest również tryb kariery ... Lecz i tak wole grać w pro evolution mimo że brakuje licencji co mnie denerwuje bo już maja tyle kasy żeby wykupić (skery) :D

Proszę o pisanie opini na temat tej gry. Przydałoby sie jakieś demko na XBL :tak:

http://img.hrej.cz/eb/8572da647b2d64...abafcfb4d7.jpg

http://footballcommunity.ea.com/gfx/...0blog2_003.jpg

http://media.gamebattles.com/sandbox...7_large_02.jpg

Darnok 31-07-2007 12:58

FIFA 08

Cytat:

Napisał brolly
bo już maja tyle kasy żeby wykupić (skery) :D

przemilczę :)
podobno ma być jakiś rewolucyjny (jak zawsze zresztą) tryb przez online :P

brolly 31-07-2007 15:17

FIFA 08

Pod koniec sierpnia pokaże sie demko na XBL wiec zobaczymy co sie szykuje :ok:

TrutfulRav 02-08-2007 03:50

FIFA 08

Chcialbym zeby chociaz raz fifa byla lepsza od PESa...

Aki 02-08-2007 08:52

FIFA 08

Tutaj bywa roznie. Od lat mialem sentyment do fify. Juz na megadrive zagrywalem sie w Fife 95 (moja 1 org. gra). Ale kiedy kupilem ps2 i dostalem pes3 to juz byla jazda na maxa. I to trwalo dlugo az... nie zagralem w Fife Champions League 2006-2007. Kurcze... przyznaje ze milo mnie zaskoczyla. Moze cos nie pasowalo w gameplay'u ale grafika... znacznie roznila sie od np. fify 2006. Do tego animacja i zachowanie pilki przy nodze bardzo mi sie spodobala. Patrzac na PES6 na x360 i na pes5 z PS2 nie widzialem wiekszej roznicy. Owszem byla... ale EA robi wieksze zmiany w oprawie.

brolly 03-08-2007 23:45

FIFA 08

hehe fajnie jakby była 2 liga polska , zagrałbym sobie WKS-em

Polski_Kiler 29-08-2007 01:20

FIFA 08

Po ostatniej odslonie Fify 07 obiecalem sobie ze nigdy wiecej nie dotkne pilki noznej ale przy nowej oslonie Ebi Smolarek jako ambasador gry........hm.....sam nie wiem :twisted:
Jakis sentyment (ale tylko do reprezentanta Polski) chyba zmusi mnie jeszcze raz do kupna tego tytulu....

Ktos cos slyszal o ruznych wersjach w EU?

brolly 29-08-2007 01:44

FIFA 08

Juz jest temat Fify 08. pewnie ktos przeniesie.
no ja nic nie słyszałem. fifa 07 nie była az tak straszna.

Myślę ze fia 08 bedzie wypas. jedynie co mi w niej nie pasuje to takie trochę mulące . w PESie lepiej sie gra ale jest gorsza grafa i najbardziej mnie wkurza w Pes co ma fifa ze niema licencji wszystkich. fifa przekonuje do sibie jak pisałem juz licencjami zawodniow, lig, druzyn itd. fajnym trybem kariry.

Polski_Kiler 29-08-2007 02:42

FIFA 08

Straszna to nie ale osiagniecia wyjeb.... w kosmos jak we wszystkich oslonach EA z tamtego roku....

No ale chyba lykne 08 ze wzgledu na smolarka na okladce :wow:

Darnok 29-08-2007 09:34

FIFA 08

Cytat:

Napisał brolly
no ja nic nie słyszałem. fifa 07 nie była az tak straszna.

Moi znajomi przestali w to grać (grali przez internet, a więc byli trochę wymasterowani), ponieważ system gry był głupi (nie będę ich słów przytaczać). Normalny gracz tego może nie zauważyć, ale podobno było kilka bugów.

zvVierzak 29-08-2007 10:37

FIFA 08

mi sie zdaje ze ten nowy tryb gry w fife będzie spox i nareszcie fifa ma szanse dogonic kopaną od konami:P :carrot: :hurra: :hurra: :hurra: :slon:

brolly 29-08-2007 10:54

FIFA 08

fifa z roku na rok jest coraz lepsza i tez się czje zeby zakupic sobie fife08.

zobaczymy po wstępnych recenzjach fifki :ok:

Polski_Kiler 13-09-2007 15:36

FIFA 08

Kto gral w demko i co o tym sadzi? Ja sam sobie przyzeklem ze nigdy wiecej przez 07 nie kupie zadnej pilki ale jak zagralem w to cudo to zerwalo mi gacie.... Poprostu nie mam slow.
Graficznie dla mojego oka strasznie poprawione i wlasnie takie jak ma byc. Co do samej gry moge powiedziec ze same plusy. Gracze nie biegaja jak roboty, nie ma juz akcji typu szybkie podanie w puste pole sprint i nikt cie nie dogoni a komputer w obronie nie robi bledow wrecz zmienia taktyki w trakcie akcji oraz perfekcyjnie kryje wolnych zawodnikow. W ataku tez nie robi akcji wszyscy do przodu i walimy z kopyta tylko ladne zgrane akcje np: z przed pola karnego podanie na skrzydlo i dosrodkowanie w wolnego napastnika. calkowicie zniknol chaos panujacy na boisku w 07.

Do wyboru mamy 24 ligi (w poprzediej edycji 6 sztuk....pomylka) w tym polska lige wiec tutaj tez wielki plus.

W demku mamy mozliwosc rozegrania jednej polowy najpopularniejszymi klubami eu. Po pierwszym meczu stwierdzilem ze wszystko pieknie ladnie ale wciaz to pilka nozna wiec za duzo nie mozna oczekiwac. Z ciekawosci zagralem drugi mecz i zmienilem kamere na "Gwiazda".... I to bylo to ze zerwalo mi szelki po kolana. Najlepsza kamera jaka kiedykolwiek byla dostepna w tej serii. Pracuje caly czas przy zawodniku ktury ma pilke lecz nie ogranicza widocznosci innych zawodnikow jak znamy to z poprzednich czesci ze czasami nie bylo wiadomo na ktura bramke atakujemy. Oddaje w pelni uczucie bycia na boisku oraz slychac nawet krzyki pilkazy znajdujacych sie w poblizu ( w exstra klasie bendzie napewno ciekawie :mrgreen: ).... Najlepszym atutem kamery jest atak. Jezeli uda nam sie przedostac poza linie obrony przeciwnika i sprintujemy zeby nasza piekna akcje ukoronowac bramka kamera ustawia sie za naszymi plecami a obraz chcwieje sie lewo/prawo w rytm i szybkosc sprintu co dale nam mozliwosc wykonania perfekcyjnego strzalu w bramke...

Kamera przekonala mnie do kupna wiec moge stwierdzic dla fanow pilki noznej trzeba zakupic ta edycje... :mrgreen:

brolly 13-09-2007 18:01

FIFA 08

dopiero sciagam :hmm:

[size=9px][ Dodano: 27-09-2007, 19:42 ][/size]
Fifa zrobiła postęp ale nadalo jest wkurzająca, taka jak była . Granie z komputerem jest do bani , trudno jest mu odebrać piłke i długo się utrzymuje przy piłce ... A jak ja chce zrobić akcje to tak trudno że szok... strzelił ktos juz gola w demku bo ja nie :/

IMPERATORE PL 28-09-2007 21:52

FIFA 08

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Fify 08 i stwierdzam, ze gra wymiata, bardzo podoba mi się możliwość ustawienia ręcznego np. podań, dośrodkowań czy strzałów. Gralem za mało, by coś więcej powiedzieć, ale czytałem na forum fifapolonia.pl, że jest problem z Be a Pro podobno miał byc do rozegrania cały sezon, a okazalo sie, że można zagrac tylko 1 mecz, nie wiem czy to prawda nie sprawdziłem jeszcze tego, ale podobno tak jest.

Polski_Kiler 02-10-2007 02:58

FIFA 08

Nie jest to probem tylko nie zdazyli do gry wsadzic. Po okolo 3 tygodniach od premiery bendzie darmowy dotatek do sciagniecia z Be a Pro ktury bendzie dawal takze tryb 5vs5 poprzez XBL.
Co do gry to jest miod jakiego nigdy jeszcze w zyciu w tej pilce nie bylo. Duzo ludzi juz spotkalem online co zawsze grali w PESa i twierdza ze nawet PES nigdy nie by tak dobrym symulatorem jak ta edycja fify... Wedlug mnie ta odslona ma ze swoimi poprzedniczkami tylko wspolna nazwe i nic pozatym.
Doslownie brakuje tylko do pelej symulacji zeby przy meczach polskimi druzynami kibice wpadali na boisko to wtedy mamy juz wszystko :)

A jak tam online idzie? Ja na dzien dzisiejszy po 35 rozegranych meczach 640 miejsce w rankingu :mrgreen:

IMPERATORE PL 02-10-2007 16:50

FIFA 08

Ja narazie rozegrałem 4 mecze blians 2-2 grałem mało, bo nie mam abonamentu gold wykupiłem tylko na weekend abo. na 48 godz.... :D Dziś to pewnie już zrobie... :) Gra przez neta fajnie, jest tylko jeden problem... W tej edycji Fify jest możliwość utrudnienia sobie gry tj. ustawienie podań na ręczne etc. Ja mam ustawione pół ręczne, pół częsciowe niestety mało kto tak gra i jeśli z gościem się nie dogadasz to, albo przegrasz ze 0-4, albo ustawisz sobie na asysty wszystko...

Polski_Kiler 02-10-2007 17:25

FIFA 08

Cytat:

Napisał IMPERATORE PL
ustawienie podań na ręczne etc. Ja mam ustawione pół ręczne, pół częsciowe niestety mało kto tak gra

Mogl bys trochu to objasnic bo nie za bardzo skumalem o co biega z tymi podaniami

Jaro5412 02-10-2007 23:39

FIFA 08

Cytat:

Napisał Polski_Kiler
Doslownie brakuje tylko do pelej symulacji zeby przy meczach polskimi druzynami kibice wpadali na boisko to wtedy mamy juz wszystko :)

No Kiler , to dopiero na Xbox 720 :D zobaczysz , pełna kostumizacja kiboli ( wybór kominiarek jak w Rainbow Six Vegas???????? ) i wybór broni przed meczem nawet. :P

Polski_Kiler 04-10-2007 03:30

FIFA 08

LOL! Dostalem sie do TOP 300 i zostalem poproszony o reprezentowanie Polski w NATIONS LEAGUE 08... Ale benda jaja... Panowie trzymac kciuki :P

[size=9px][ Dodano: 04-10-2007, 03:20 ][/size]
Jeszcze wiekszy LOL!!! Gralem wlasnie z gosciem z pierwszego miejsca na rankingu i dostal w dupe 1:0 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Mam nadzieje ze EA za niedlugo skonczy prace nad swoja strona i bendzie mozna wreszcie ogladnac video ostatnich partii

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.