Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Xbox One (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Gears of War 4 (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=17843)

lvizzz 17-05-2014 14:08

Gears of War 4

Nieee, MS nie zrzucił kolejnej megatony, tytuł zawsze będzie można zmienić, ale chciałem taki temat założyć żeby użytkownicy wrzucali cokolwiek związane z nowymi Gyrosami. Nie zapowiada się żebyśmy coś usłyszeli na E3, ale kto tam wie.

Anyway, to że seria ma mnóstwo fanów, to wiadomo, spore community się zbudowało wokół Gyrosków, na OC mieliśmy sporą grupę młócocą w multi - które powodowało emocje niespotykane w żadnym innym, oraz duże spożycie alkoholu - więc zakładam.

Na start Q&A z Robem, które miało miejsce kilka dni temu na twitchu. Endżoj!

http://www.twitch.tv/blacktuskstudios/c/4262514

zarzykrulezzz 17-05-2014 14:31

Odp: Nowe Gears of War

Założyłeś Damian temat z tak przyciagającym tytułem jak artykuły na WP.pl: "PILNE!!! Adam Małysz spadł z drabiny!" Wchodzisz a tam: "ale nic mu sie nie stało bo spadł z drugiego szczebla."

Podobny efekt, Panie.

wrog 17-05-2014 14:46

Ale mamy pierwszy art przecież! Troszkę rozmazany, ale to pewnie ta słaba rozdziałka Xbox One. Trzeba będzie grać z 20 metrów.

http://cdn.dualshockers.com/wp-conte...376.jpg?57efa4

lvizzz 17-05-2014 15:01

Cytat:

Napisał zarzykrulezzz (Post 297796)
Założyłeś Damian temat z tak przyciagającym tytułem jak artykuły na WP.pl: "PILNE!!! Adam Małysz spadł z drabiny!" Wchodzisz a tam: "ale nic mu sie nie stało bo spadł z drugiego szczebla."

Podobny efekt, Panie.

A jaki miałem założyć? Kurwajajebienowegyrosykurwayolo?!

zarzykrulezzz 17-05-2014 15:26

Damian, nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to,ze tak naprawde Ferguson nic nowego nie powiedział w kwestii tego, że gyrosy na XOne kiedys staną sie fucktem.

Yatza 17-05-2014 16:35

Nowe Gears of War

Szczerze to kupiłem one "w ciemno" w związku z "kiedyśmożewyjdzie" Gearsami. Do dzisiaj w 3 młóci dużo ludzi. Bo judgment to syf i nieporozumienie

lvizzz 17-05-2014 16:49

Cytat:

Napisał zarzykrulezzz (Post 297806)
Damian, nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to,ze tak naprawde Ferguson nic nowego nie powiedział w kwestii tego, że gyrosy na XOne kiedys staną sie fucktem.

Aaa, teraz tak.

Wyjdą, wyjdą, ale pewnie w 2016.

chrono87 17-05-2014 17:49

Cytat:

Napisał Yatza (Post 297811)
Szczerze to kupiłem one "w ciemno" w związku z "kiedyśmożewyjdzie" Gearsami. Do dzisiaj w 3 młóci dużo ludzi. Bo judgment to syf i nieporozumienie

Epic Games to fachowcy od rozgrywki i multi. Polskie People Can Fly mimo doświadczenia nie podołało. Black Tusk Studio ? Nic o nich nie wiem, nie mam zdania.
Nie zaszkodzi jak Epic Games się ogarnie i zrobi jakąś nową strzelanine TPP. Oni na poważnie robią teraz gry free2play ?:olo:

lvizzz 17-05-2014 17:52

Z Epic nic już nie będzie, jeśli idzie o developing AAA. Smutne.

Yatza 17-05-2014 18:01

Pożyjemy zobaczymy, teoretycznie nie można tego spier....... Wystarczy zrobić "klona" gow3 i gotowe ;) . Judgment było za małe (ilośc map) za kolorowe( brak klimatu i kolorowe skórki). Wystarczy posłuchać uwag graczy i hit murowany :) .

lvizzz 17-05-2014 18:08

Warto ich śledzić na twitterze, bo pytają community. Ostatnio pytanie było o ilość graczy, jaką chcielibysmy widzieć. Mi się marzą mecze 8 vs 8, o ile zwiększą mapy.

Yatza 17-05-2014 18:25

Podaj twita z łaski swojej.

re4per 19-05-2014 16:11

Re: Nowe Gears of War

Podstawa do dobrego multi w Gowie to zeby lancery byly oslabione, od Gow3 lancer stal sie nagle ulubiona bronia co drugiego randoma, nie wspomne juz nawet o sawed offie albo retro bo to wgl bylo jakies nieporozumienie, gnasher only i multi bedzie zajebiste, singiel tez mam nadzieje ze nie zjebia bo Judgement to byla jakas parodia...

Grzegorzo 19-05-2014 16:36

Twoje zdanie nie ma sensu ale ok
Zawsze PONAD połowa latała z lancerami, więc co to za nowość. Retro z daleka to strzal Panu Bogu w okno jak mówi Szpakowski. Z bliska potrafił jeno jébnąć. Poza tym sawed offy zostały nieźle przytłumione po którymś update'cie względem oryginału, w skutek czego teraz 80% preferuje gnashera niż ten jednostrzal

re4per 19-05-2014 16:42

Widze ze zaczoles grac w Gow od 3 skoro mowisz ze zawsze kazdy biegal z lancerem, w 1 lancer byl beznadziejny, w 2 tak samo, dopiero w 3 nagle zrobili z niego OP gowno ktorego uzywal kazdy siedziac na headgliczu. Retro to parodia, na activie mozna zjechac z bliska typa co ma gnashera, sawed off to juz wgl inna bajka, kampa w rogu.

Yatza 19-05-2014 16:59

W czasach świetności 3 jednak najwięcej było gnashow i to była esencja tej gry. Chociaż czasami też z retruchem pobiegalem[emoji5][emoji12][emoji48]

re4per 19-05-2014 17:02

Ja nie napisalem ze ludzie nie grali gnasherem, chodzi mi o to ze na sile dodali jakies bronie z dupy dla nubow, cos co nie bylo potrzebne w takiej grze jak Gow, pozdro ;)

Grzegorzo 19-05-2014 17:08

Nie potrzebne, ale to pewna świeżość w serii. Ja lubię retro na średnie odległości jest zabójczy, ale z bliska to bardziej stawiałbym na gnashera. Zależy kto gra.
W poprzednicz częściach latali z lancerem, grałem. Jak ma się pod ręką buma czy saperkę, to wiadomo, ale to inna liga. Lancer >ta kupa od locustów

kbrs 19-05-2014 17:18

logika HEADCRUSHEROW, RE4APEROW i innych MSTAHKILLAH 'blebleble gnashery blebleble wszyscy nooby tylko nie ja bleble gnashery jedyna bron w girsach'

nie znam innej gry w ktorej jakas jedna grupka graczy ma o sobie takie wysokie mniemanie wzgledem pozostalych, do tego majaca jakis w miare dajacy sie okreslic wzor powstawania gamertagow.

re4per 19-05-2014 20:38

Widze ze niema zytnio sensu dyskutowanie z ludzmi na tym forum bo zgaduje ze wiekszosc to "niedzielne janki", a tym gamertagiem mnie rozbroiles, 1 na koncu cos znaczy czy tak z dupy wpisana? ;)

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.