Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Gry Multiplatformowe (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=83)
-   -   PUBG (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=22730)

lvizzz 14-07-2017 01:49

PUBG

Nie wierzę, że nie powstał topic o tej grze. Nie wierzę. 4 miliony kopii sprzedane w early access, top 3 streamowanych gier na Twichu, ale OC żyje Destiny czy innym syfem AAA.

Każdy ma gugle, więc może sobie sprawdzić, dla mnie jest to ogromna fascynacja, mam nadzieję że będzie działało na konsolach, jest potwierdzenie trybu FPS na PC w najnowszym patchu, więc coś, na co czekali bardziej HC gracze.

Chcę wrócić do grania dla tej gry. Jebać AAA.

mataman 14-07-2017 04:18

Odp: PUBG

Kto by się tym crapem przejmował.

Snake 14-07-2017 07:52

Tytul za bardzo mi przypomina rakowe GTA Online zebym mial najmniejsza szanse sie tym syfem zainteresowac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

YuSuzuki 14-07-2017 08:39

Grzegorzo 14-07-2017 08:42

Mi się gierka podoba, ale opinię tylko pokladam na streamach. Nie jestem pewien, czy zadziala mi w odpowiedniej jakości.

Gra jest idelna do coopa, az do 5 osób online w teamie z tego co ludzie piszą, pomimo lekkiego chaosu, daje rade

wrog 14-07-2017 10:06

Damian wspiera i promuje nieskończone gry. Świat się kończy. :olo:

kroolik37 14-07-2017 10:28

Boże co za gowno. Damian, przestań.

Snake 14-07-2017 14:07

Zaraz jeszcze powie, ze Star Citizen to cudo 21 wieku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zeratul 14-07-2017 22:35

Luis nie daj sie hejterom. OCzywiscie PUBG GOTY Destiny ch.j Ile masz godzin na PC przegranych czy moze ogladasz tylko twitch na xbone?

Grasz w warframe?

Balisard 15-07-2017 08:13

troszkę inna gra ale to je dobre, tylko pieca trzeba mocnego

kroolik37 15-07-2017 12:26

a co ma piernik do wiatraka?

PPWojtek 15-07-2017 17:18

Ale hujstwo, już bym sobie wolał w coda pograć, ale dupne mapy i pełno kampy, nie to co w codach. Ta gra to taki biedniejszy i słabszy braciszek coda w 15 fpsach

chrono87 15-07-2017 20:12

Pograłbym w to kilka dni.

Balisard 16-07-2017 09:18

PUBG na pewno będzie na XOX w 4K i 30 Fps:P

lvizzz 21-07-2017 23:45

Cytat:

Napisał wrog (Post 360321)
Damian wspiera i promuje nieskończone gry. Świat się kończy. :olo:

Świat się dawno skończył. Jak Destiny 2?

Ciekawym, bo to jest jednak jakaś nowa jakość na rynku, może za rok, dwa albo dwa powstanie triple A na podobnych zasadach, nad którą każdy się będzie spuszczał.

Mnie ta gra interesuje po prostu, jak chcecie hejtować to walcie śmiało.Nic innego nie wychodzi co nawet wirtualnie by mnie zainteresowało. No chyba że CupHead.....

---------- Wiadomość dodana 21:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 21:41 ----------

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 360322)
Boże co za gowno. Damian, przestań.

Przeglądałem oceny na Filmwebie, dałeś ostaniemu Terminatorowi 6/10, co klasyfikuje film jako 'niezły'.

Wrzuć mnie w 'ignorowanych' czy coś, bo Ci tylko będę zawracał łeb postami.

kroolik37 23-07-2017 13:02

Niezły, bo lubię cała serię Terminatora i nie jestem pseudokrytykiem, który ocenia filmy na podstawie ich budżetu i kraju, w jakim powstały.

Obudź się Damian, obudź.

PPWojtek 23-07-2017 17:59

6 w 10-stopniowej skali to nie jest jakieś szczególne wyróżnienie, dla filmu. Niektóre łby dają co drugiemu filmowi co oglądali 10. U mnie film, który mi się podobał to przeważnie 8, poniżej są już filmy średnie i słabe. Tylko nie stalkujcie prosze :(

lvizzz 03-08-2017 00:05

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 360447)
Niezły, bo lubię cała serię Terminatora i nie jestem pseudokrytykiem, który ocenia filmy na podstawie ich budżetu i kraju, w jakim powstały.

Obudź się Damian, obudź.

'A co ma piernik do wiatraka', cytując Ciebie? Każda część z serii opowiada inną historię, ta przewraca wszystko do góry nogami, szcza na chronologię i jest beznadziejnie głupia. Nie mówiąc o CGI, które czasem jest fatalne, a to z T2 się jakoś broni. Ale nie, spoko, film jest 'niezły'.

Nie wiem jak można być fanem serii, i lubić to coś, ale najwidoczniej można. Chyba że nie jest się fanem serii, przyjmuje wszystko na twarz i bez krytyki idzie dalej. Co pasuje. Królik, ja jestem zawsze gotowy do dyskusji, zawsze byłem, ale obecnie na OC nie ma żadnych argumentów: jest postawa 'jesteś z nami albo przeciwko nam', co jest jeszcze głupsze niż ten ostatni Terminator.

Pseukrytyk? Co?! Że niby ja? OK, ja tu tylko swoje kwestie wypowiadam, jak każdy inny, kiedyś były długie bo mi zależało, teraz krótkie, bo mam mniej czasu i dyskurs na OC umarł. Jakby był jakiś w miarę ok, to czemu nie, popisałbym. Ale nie ma.

YuSuzuki 03-08-2017 09:40

zmieniły się preferencje PRO-OGARNIACZY z OnlineC.- wolą trzymać joya i zbierac aczki i trofiki niż pisać te długie i w większości nudne 'elaboraty"....i to mi się podoba : wystarczy spojrzeć na profile wroga,łiziego czy assa i wtedy można pojąć o czym ja piszę ,he he

---------- Wiadomość dodana 07:40 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 07:38 ----------

no i oczywiście IGORa-naszego lidera....of course

wrog 03-08-2017 12:24

Damian, kiedy gramy w Battlefielda?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:33.