Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Filmy i seriale (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Game Of Thrones (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=8723)

doberman xPL 24-04-2011 10:14

Game Of Thrones

Pierwszy odcinek pokazal ze serial ma duzy potencjal, jesli utrzymaja poziom bedzie kawal dobrego kina. Dzis odcinek 2.

Ktos juz ogladal ? Jakies opinie ?

Gambas 24-04-2011 10:43

Odp: Game Of Thrones

Plakatów na mieście nie brakuje, więc ciężko było o serialu nie usłyszeć. Dobrze, że wlepili tam twarz Seana Bean'a. W końcu LotR obejrzały miliony i nie ukrywam, że sam z siebie bym raczej nie obejrzał pierwszego odcinka Gry o Tron w premierę :) Jak na razie nastawiam się pozytywnie, dobre wprowadzenie i oby nie zrobili z tego tasiemca. Słyszałem, że jest nawet książka na której bazuje film (choć tego pewien nie jestem), więc pewnie w najbliższym czasie przyjdzie mi ją nabyć. Minus w stronę HBO, że zaczęli nadawać dwa seriale jednocześnie. Mowa tu o The Borgias i właśnie Game of Throne. Jak na razie większe wrażenie robi na mnie te pierwszy, ale poczekajmy na rozkręcenie Gry o Tron ;)

kbrs 24-04-2011 10:57

borgias dla mnie straszna nuda, w ogole nie kupuje tego serialu. game of thrones sobie tak o odpalilem, a tu prosze serial zaskoczyl mnie na plus, fajny klimat wszystko wyglada tak 'ciezko' i widac ze na scenografie, kostiumy itd. nikt nie oszczedza, fabularnie moze byc ok po pierwszym odcinku nie wiadomo czego sie spodziewac (ksiazki nie czytalem). na pewno wrazenie lepsze niz po pierwszym (2,3, i 4rtym w sumie tez) odcinku Camelotu.

Gambas 24-04-2011 12:37

Borgias pokazuje ciemne strony tego papieża co to w Assassin's Creed II & Brotherhood był gruby a w serialu dali chuderlawego Jeremiego Ironsa :) Ile w tym prawdy - nie mam pojęcia, ale o występkach głów kościoła w XV/XVIw. to się nie raz słyszało.

Wracając do tematu, faktycznie nad kostiumami się postarali i ogólnie od strony wizualnej jest bardzo dobrze. Trzeba poczekać na kolejny odcinek, bo tak jak mówisz - co do fabuły to mało co wiemy.

wrog 24-04-2011 13:00

W sumie przez przypadek obejrzałem, bo sobol napisał, że na HBO leci i warto zobaczyć. Pierwszy odcinek dał radę, więc trzeba będzie patrzeć co tam dalej się stanie. Nie lubię za bardzo oglądać na bieżąco seriali i wolę raczej od razu całość mieć, ale zobaczymy jeszcze jak z tym będzie. Trochę się zdziwiłem, że polskie HBO nadaje w tym samym momencie co reszta świata. :) Myślałem, że jak u nas leci, to w USA już się skończyło.

kubek 24-04-2011 13:11

No ja po pierwszym odcinku byłem pod sporym wrażeniem. Genialna scenografia (a raczej grafika), kostiumy, klimat no i gra aktorska. Od początku sporo wątków i duże spektrum postaci, czyli to co podoba mi się w serialach. Ale wiadomo- HBO nie robi słabych seriali.

Butch 24-04-2011 13:59

No ja poczekam na dwa-trzy odcinki i łyknę za jednym razem, Borgias pewnie też, bo się kobieta moja zajawiła, więc z przymusu oglądnę. Mam nadzieje, że nie będzie to takie badziewie, jak Camelot, gdzie oglądanie premierowego, pierwszego odcinka wywoływało u mnie spazmy, jakich Fuji dostaje na widok cyganów...

Gambas 25-04-2011 23:28

Jestem już po drugim odcinku i robi się coraz lepiej :) Na razie ciężko mówić coś więcej, ale liczę, że się baardzo rozkręci.Zapowiada się świetnie, oby tego nie zepsuli.

chrono87 26-04-2011 00:35

Będę to oglądał zamiast nudnego Camelot. Widziałem jeden odcinek i w tym serialu wszystko jest lepsze. Czytał ktoś książkę , możemy spodziewać się epickiej opowieści ?

lvizzz 26-04-2011 03:10

Cytat:

Napisał Gambas (Post 185737)
Słyszałem, że jest nawet książka na której bazuje film (choć tego pewien nie jestem), więc pewnie w najbliższym czasie przyjdzie mi ją nabyć. n ;)

Dobre, dobre:ksiazki George'a R.R.Martina to kobyly, wiec zycze Ci powodzenia, o ilel gustujesz w swiatach fantasty, zdrowo pokreconych fabulach, gdzie akcja rozwija sie przez pierwsze 300 stron, bohaterow drugoplanowych multum itp.Piesni Lodu i Ognia to jedna z najbardziej rozpoznawalych serii fantasy-czy jak mowi Sapek:fantazyyyy-ostatnich lat;doczekala sie systemu RPG, karcianka chyba tez jest-sorry, ale juz nie siedze w klimatach, wiec moja wiedza wybiorcza jest-dalsze tomy w drodze.

@chrono-to samo co wyzej.Epickosc to malo powiedziane.Kurde. ludzie;czytajcie jakies ksiazki, a nie tylko gry i gry.

wrog 26-04-2011 03:47

Szacun dla tej dziewczyny co gra żonę tego dzikusa. Jak na razie to same rozbierane, półnagie albo łóżkowe sceny miała :)

Gambas 26-04-2011 10:28

Najpierw rzekłem, dopiero potem się rozeznałem...fakt faktem - te książki to jednak sporo dawka materiału a jak jeszcze dałeś do zrozumienia, że z początku może zalatywać dla niektórych nudą to chyba muszę się wykreślić :] Zostanę przy tym dobrze zapowiadającym się serialu oraz przy drugiej części LoTR Tolkiena.

@wrog Myślę, że to tak na początek, żeby trochę ludzi zagonić przed ekrany :) Zapewne później odegra jakąś ważniejszą rolę niż tą którą można zauważyć w drugim odcinku.

komar 26-04-2011 10:38

Rola dobrej żony i kochanki to bardzo ważna rola w życiu kobiety. A tak na poważnie, serial zapowiada się bardzo obiecująco. Bardzo fajnie rozwija się konflikt pomiędzy Starkami a rodzinką królewską, ciekawe co będzie dalej.
p.s. Camelot nie dorasta do pięt GoT.

Butch 27-04-2011 01:58

Po pierwszym odcinku jestem, jakoś mnie specjalnie nie powalił na kolana, ale też przyznać muszę, że skupiałem się na czymś innym, niż oglądaniu serialu, jutro part II zarzucę.

I prawdą jest, że kto ogląda Camelot traci tylko czas.

Sokoov 03-05-2011 22:57

Serial bardzo dobry, jestem po trzech odcinkach i jestem coraz lepiej do niego nastawiony, jednak... to nie to samo, co książka ;) Wszystkim tym, którym serial się podoba, odsyłam do sagi Pieśń Lodu i Ognia - serial to tylko mały skrawek zawartości książki i tak, po trzech odcinkach już to widać.

mataman 04-05-2011 10:13

Obejrzałem pierwsze trzy odcinki i generalnie jakiegoś szału nie ma. Jest spory potencjał to prawda. Ja czekam aż mały sobie przypomni i zrobi sie burdel :)

doberman xPL 10-05-2011 12:47

Rowniez liczylem na wiecej akcji, trzeci odcinek genetalnie nuda - licze na szybki zwrot i konkretna napierdalanke

kubek 10-05-2011 13:02

Czemu już nikt nie docenia spokojnego rozwoju akcji, powolnego budowania postaci i zawiązywania się intrygi? :(

chrono87 10-05-2011 13:24

Najlepiej wypada z postaci ten karzeł. Pewny siebie, zarozumiały, cwany i ... karzeł :P Ogólnie serial potrzebuje kopa, pierwszy odcinek ciągle najlepszy, a kolejne to po prostu nudy. Niedługo chyba nowe odcinki Spartacusa i Flashpoint, więc możliwe, że go po prostu przestanę oglądać. W tych dwóch serialach nie trzeba czekać 4 odcinki na jakąś akcję :P

Jaskier 10-05-2011 13:45

Na razie widziałem tylko pierwszy docinek, ale jakoś nie ciągnie mnie do nadrobienia zaległości. PO pierwsze: pierwszy epizod nie zrobił na mnie większego wrażenia, a pod drugie: jak serial z ciekawością ogląda moja matka, to nie jest najlepsze świadectwo dla niego, bo matka ani pół odcinak "Spartakusa" (IMO średnie) czy "Rzymu" (IMO dobre) by nie zdzierżyła, bo "krew i straszne rzeczy".

"Władcy pierścieni" też nie ma się co spodziewać, bo to przecież serial, pewnie będzie tak jak w "Rzymie": "wielka armia" (50 statystów) składająca się z 3 legionów wyrusza, klimatyczna muzyczka, przejście do sceny w której ktoś siedzi w karczmie o opowiada jak to 3 legiony poległy - tyle w kwestii rozmachu i widowiskowości.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:08.