Xbox Online Center Forum

Xbox Online Center Forum (http://forum.onlinecenter.pl/index.php)
-   Stacjonarne Nintendo (http://forum.onlinecenter.pl/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Nintendo Switch (http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=21978)

luck1985 20-10-2016 18:23

Nintendo Switch

http://www.ppe.pl/upload/editor/imag...ch%20opcje.jpg

Wyglada spoko, stacjonarna zero podjary, ale handheld robi robotę.

kroolik37 20-10-2016 18:49

Odp: Nintendo Switch

Cudo! Biere na premierę!

Dobrze, ze olałem WiiU :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

luck1985 20-10-2016 18:56

Tyle perełek koło nosa, czekam na post " warto brać wiiu, bo cena kusząca" :coolface:

kroolik37 08-12-2016 20:26

oh ten Reggie

Bundle z Zeldą wskakuje day1, nie ma co.

WiZi 12-12-2016 15:11

Goty kroolik? lol

kroolik37 12-12-2016 15:17

Rejczel :olo:

luck1985 12-01-2017 23:22

5 rano Konfa. Poznamy cenę, datę dokładna i zobaczymy co N pokaże.

WiZi 13-01-2017 07:13

30 minut do prezentacji panowie, tylko prawdziwi faceci ogladaja konfe Nintendo na zywo :D

---------- Wiadomość dodana 06:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 04:24 ----------

Dobrze ze Zelda bedzie na premiere bo nic innego nie ma oprocz 1 2 Switch lol Nowy Super Mario Odyssey zapowiada sie wyjebiscie ale dopiero swieta 2017, bedzie Xenoblade 2, Nowy Shin Megami Tensei, Fire Emblem Warriors, Splatoon 2, Arms, nowy rpg od Square Enix ale to dopiero przyszlosc. Nic $300 nie jest duzo dla Zeldy i Mario warto :D A kompletnie zapomnialem, online na Nintendo bedzie platny jak na Xbox i Playstation lol

luck1985 13-01-2017 07:20

Zelde ogram na wiiu. Konsole mozna śmiało olać w tym roku :)

r1p 13-01-2017 07:58

Ploty na temat ceny się niestety nie potwierdziły, także trzeba będzie nadal katować Vitę. Przecież w Polsce zawołają za to 1,4-1,5k, sporo... Było dużo szumu, a tak naprawdę wsparcie na (istotnym dla mnie) polu multiplatform będzie prawdopodobnie słabiutkie.

WiZi 13-01-2017 08:10

Cytat:

Napisał luck1985 (Post 356945)
Zelde ogram na wiiu. Konsole mozna śmiało olać w tym roku :)

W sumie zapomnialem ze ciagle na WiiU ma wyjsc lol To mozna odpuscic do swiat i zobaczyc jak Marian sie ma, jak slabo to sie kupi w przyszlym roku za pol ceny bo bedzie lezec na polkach lol

luck1985 13-01-2017 09:13

300 dolarów to i tak 1200- spoko. 3ds mnie kosztował w premierę 1000.
Ale w pl bedzie koło 1500.
Kupie biała slimke ps4 za 1200 ;)

---------- Wiadomość dodana 08:13 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 07:29 ----------

Oprócz tego jest nowość u N- płatny online i cos na wzór games z goldem... tylko gry z Nes :coolface:

wrog 13-01-2017 16:35

Patrząc na to, co pokazali, to spokojnie można poczekać do świąt, a nawet przyszłego roku i dopiero wtedy podjąć decyzję. Słabiutko Nintendo, słabiutko. Ciekawe, czy znowu się nie przejadą.

luck1985 13-01-2017 17:18

Mario wśród ludzi/normalny świat zaskoczył. Może być ciekawe i spoko odpłynięcie od serii jak Sunshine na GC. Warto się tym interesować. Zelda uratowała pokaz- jak zwykle. Premiera słaba, bo lineup słabiutki- znowu Zelda. Ale to będzie na wiiu.
32GB w konsoli, to śmiech, bo telefony mają po 128GB. Cena nie jest tragiczna, a trochę płaczu o to na necie. To premiera, ale tańsze są PS4/XO z lepszą i pewną listą gier.

Lista gier na dayone:

1, 2 Switch
The Legend of Zelda: BotW
Just Dance 2017
Has Been Heroes
Snipperclips
Super Bomberman R
Disgaea 5 Complete
Puyo Puyo Tetris
Rayman Legends
Steep
Skylanders: Imaginators
I Am Setsuna

poważnie? Ta firma jest normalna? Niech skończą biznes jak Sega, Miyamoto zrobi Zelde na PS4/XO i wyjdzie to wszystko na lepsze :coolface:

Rayman..... WOW Skyrim zawita na NS- gra z 2011....

WiZi 13-01-2017 19:20

Jesli Nintendo bedzie mialo tak wspanialy zestaw exow jak na WiiU to ja bede bardzo zadowolony. Patrzac na Mario, Zelde i Xeno2 na to wlasnie sie zanosi

Snake 13-01-2017 20:34

Online płatny a w ramach abonamentu dostajemy grę z NES/SNES na miesiąc a potem jak jej nie kupimy to nie będziemy mogli grać, za wysoka cena, gry pokroju Rayman Legends, FIFA na silniku wersji z 2013 roku czy Skyrim z 2011 roku i chyba 9 albo 8 gier na starcie z czego tylko Zelda duża a reszta to jakiś chłam albo kotlety.

To jest ostatnia duża konsola Nintendo. Kolejne Mariany, Zeldy i o chwała narodom Metroid wyjdą już na PS5 albo Scorpio (stawiam na to drugie).

Kocham ich gry ale to co oni odpie.rdalają za szajs to się we łbie nie mieści.

I te 32GB. No kuwa Nintendo plz

WiZi 13-01-2017 21:35

32gb jest ok, przeciez mozesz podpiac dysk do switcha, a jak chcesz extra miejsce on the go to kartki SD sa tanie jak barszcz. Gry sa na kartach anyway, wiec nie trzeba instalowac, chyba ze ktos chce byc all digital ale na konsoli Nintendo raczej brak sensu. Nintendo bedzie wydawac nadal konsole, czy duze czy male. Predzej pojda na iphony gry robic niz Xbox czy Playstation. Kiedys Microsoft wycofa sie z rynku a Sony zostanie bankrutem, Nintendo nadal tu bedzie, sa na rynku od samego poczatku i beda do samego konca. Platne online kazdy oleje, jak bede chcial pograc w nowe MH czy ST2 to wykupie na dwa miechy, nagram sie jak swinia i podziekuje.

Ja tam generalnie ciesze sie, ze Nintendo robi cos innego niz reszta, po co nam trzecia taka sama konsola na rynku? Z WiiU bawilem sie i nadal bawie sie swietnie, prozno szukac takich gier na innej platformie. Ze Switchem tez bede mial mase radochy bo czemu nie?

Switch to nadal dziecko Iwaty, dopiero nastepna konsola pokaze, czy w firmie zaszly jakies zmiany pogladowe i jaka jest wizja na przyszlosc

luck1985 14-01-2017 00:40

Cytat:

Napisał kroolik37 (Post 354899)
Cudo! Biere na premierę!

Dobrze, ze olałem WiiU :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobrze, że kupiłem wiiu. Aktualnie na allegro jedna używka, ceneo wskazuje jeden sklep, a tam produkt niedostępny :rofl:

Do grudnia można sobie spokojnie ten sprzęcik odpuścić. Bajka :)

Cytat:

Napisał WiZi (Post 356958)
Jesli Nintendo bedzie mialo tak wspanialy zestaw exow jak na WiiU to ja bede bardzo zadowolony. Patrzac na Mario, Zelde i Xeno2 na to wlasnie sie zanosi

3/4 gier to gnioty, 1/4 to mocne gry, ale sorry.... raz na rok albo lepiej to słabo, wręcz żenada.
Oni sobie mogą być inni i jasne, że to jest dobre i potrzebne. Bardzo fajna odskocznia, ja fanem N nie jestem i raz na kilka lat sprawiam sobie konsole N i się z nią świetnie bawię.
Ale jak czytam, że największe Nintendozjeby kręcą nosem na to co pokazali, to jedno jest pewne- coś jest na rzeczy.

Oni nie ogarniają kompletnie klimatów online- ale gier na to nie ma do online.
Nie mają kompletnie wsparcia 3rd party.
Wiiu w dniu zakończenia produkcji nadal było po 1350 w sklepie- gdzie Ps4 Slim na święta było za 999zł. To jest absurd.
Oni mają swój świat i nie wyciągają nic z porażki wiiu, bo ta konsola była kompletną klapą już od samego pokazu. 3DS leci z wykonaniem na łeb i szyję- New 3ds ma takie babole, że nie wierze w to co mam w ręce. Do DSi nie ma co porównywać.
Ich najlepsza konsola do GameCube. Wydając Mario na IOS liczyłem że się ogarnęli.
Po porażce wiiu oni dają na lineup ścierwo i syt ratuję Zelda- ale ta gra wychodzi na wiiu. Tutaj nie się tego racjonalnie wytłumaczyć.

WiZi 14-01-2017 05:13

Juz nie przesadzaj, jest masa kapitalnych gier na WiiU. Jesli dla Ciebie tylko 1/4 to spoko, moze gry Nintendo nie dla Ciebie, jak dla mnie jest tego duzo wiecej...

Super Mario 3D World
Mario Kart 8
Xenoblade Chronicles X
Super Smash Bros
Bayonetta 2
The Legend of Zelda Twilight Princess HD
The Wind Waker HD
Super Mario Maker
Pikmin 3
New Super Mario Bros U
New Super Luigi U
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Monster Hunter 3 Ultimate
Lego City Undercover
Splatoon
Star Fox Guard
Fast Racing Neo
Hyrule Warriors
Captain Toad Treasure Tracker
Tokyo Mirage Session #FE
Yoshi's Woolly World
Paper Mario Color Splash
The Wonderful 101
NintendoLand
Pokken Tournament
Kirby and the Rainbow Curse

Nawet Star Fox Zero byl fajny ale na ta gre potrzeba czasu i cierpliwosci, jak juz sie ogarnie to gra jest bardzo dobra.

luck1985 14-01-2017 09:20

Ok, a teraz podaj liczbę gier- wszystkich na wiiu :coolface:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:53.