Wątek: Dark Souls III
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 09:18   #240
ckast
Wariat
ckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innychckast Wzór dla innych

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 797
Domyślnie Odp: Dark Souls III

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Tomaszu Bloodborne w porównaniu do Dark Soulsów, to jest o wiele łatwiejszy, także miłego grania w to cudo
bb jest łatwiejszy ale niektóre bossy to jakieś nieporozumienie grając samemu można podchodzić setki razy, dlatego grałem z randomami i zrobiłem platyne w 3 tygodnie grając codziennie po kilka godzin ;p First Vicar w dodatku to jakies nie porozumienie... ja go przeszedłem z randomami ale mój brat hardkor sam chce to przejść... o dziwo obudziłem sie w nocy po pierwszej... brat był w nocy u mnie bo chciał pocisnąć w bb... to co słyszałem to soczyste curvy... myślałem że rozyebie mi pada, ale dałem mu do zrozumienia że ma zakończyć kariere tego wieczoru bo i tak nie da rady a podchodzenie 20-ty czy 30-ty raz nie ma sensu ;p W Dks można się nauczyć zabijać bosy, poznać ich ciosy i ruchy, gra jest skillowa, a w bb większość bossów losowo się porusza i atakuje... gra dla jakichś pizd...