Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2019, 23:15   #1532
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Ostatnio miałem lenia i nic nie wbijałem

Coffin Dodgers - (20), tak bardzo mi się nudziło, że coś na odmulenie szybkiego zrobiłem.

Sekiro: Shadows Die Twice - (21), najnowsze dzieło od FS i raczej najłatwiejszy tytuł z pod ich rąk, chociaż momentami można było się zirytować. Grę trzeba przejść bodajże 4 razy, jeżeli się nie chce bawić w backup save. Jedno z zakończeń miało sporo kroków i w ciemno jak ktoś zrobił, to aby pogratulować Soulsy dalej to są, ale z pewnymi zmianami. Na platynę tak można w widełkach określić jak się gra: od 100 do 200h ( plus/minus ). Jak ktoś lubi sobie jeszcze bardziej utrudnić życie, to dzwon demona plus z początku gry Amulet Kuro.

Do następnego

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem