Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2010, 00:45   #54
rafal180
Nowy
rafal180 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Jakie słuchawki z mikrofonem ?

Cytat:
Napisał WheeZzyy Zobacz post
Jesli chcialbys uzywac kabla HDMI w X0 a do tego grac na sluchawkach czy kinie domowym podlaczonym przez optyke, to wtedy musisz zrobic male modyfikacje w kabelku component, a dokladniej to zdjac ten siwy plastik z tego kabla bo inaczej nie podlaczysz HDMI i component w tym samym czasie bo wtyczka od componentu jest za gruba. Jesli juz sciagniesz ten plastik to podlaczasz oba kable HDMI i component, HDMI podlaczasz do TV a Componenet moze lezec nie podlaczony, w ten sposob mozesz grac na HDMI i miec dzwiek przez optyke.
Jej troche okretna droga i głupio rozwiazane, że jak chce miec hdmi i wyjście optyczne to msze wpiąć dodatkowo kabel hd od xboxa, który nie jest w zestawie dodawany, daja tylko composite (ten zwykły z 3 wyjściami).
Konsole mam własnie wpiętą kablem hdmi, a do TV mam podłączone 2 głosniki z subuferem (komputerowe), to jeszcze bede musiał wpiąć kabel HD do konsoli aby podpiać słuchawki . Troche kabli sie robi pod telewizorem (konsola, głosniki, zasilacze, adapter od słuchawek, dojdzie kabel HD od xboxa).
Słuchawki mam dokladnie takie jak na tym zdjęciu, dobre to ?
rafal180 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem