Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2016, 20:27   #15
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Gra Roku 2015 - GOTY 2015

Z tego co mogłem przetestować i ogrywać:

1. Wiedźmin 3: Dziki gon - bezapelacyjnie doskonały tytuł, piękna przygoda, do tej pory czeka w kolejce u mnie.
2. Batman Arkham Knight - tu dużo się nie chce rozpisywać, bo by poleciało spojlerów od groma. Jeden tytuł, w którym do końca wytrzymałem od rozpoczęcia go.
3. Metal Gear: The Phantom Pain - dosłownie samouczek i część gry ograna. Wszystko ładnie i pięknie zgrane, ale jeżeli się nie zna poprzedniczek, to to nie jest gra
4. Forza Motorsport 6 - powinna być wyżej, ale konkurencja wgniata w fotel definitywnie.
5. Rise of The Tomb Raider - Czysty survival, przygoda ładnie rozpisana, od groma rozwiązań i co by nie mówić mnóstwo znajdziek.

PS. Powyższe tytuły były przetestowane, ale nie kończone, brak czasu i nadrabianie zaległości

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem