Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2019, 19:59   #8517
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Battlefield V 1000/1000 - kampania jak to w BFie - niepotrzebna. Trzy misje, w których przeciwnicy którzy obsługują działka stacjonarne stają się niesmiertelni. Miszcz. Na szczęście jest krótko.
Multi - tu jest klasa. Oprócz wszelakiej maści bugów od braku zaliczania progresu w zadaniach aż po black screen podczas wczytywania mapy, to Multi jest świetne. Dice jak to Dice łata jedno, jebie drugie ale jest już dużo lepiej niż przy starcie gry. W mojej ocenie jest to dużo lepszy BF niż poprzedni. Nawet w błędy mam wyjebane, bo gra mi się super. Tylko 9 map to trochę mało. No i tryby, które wrzucanie są czasowo nie obsługują wszystkich plansz. Ale jak to mówi Damian, lepsze trzy zbalansowane niż 10 ***** wartych.
EDIT: Zapomniałem wspomnieć o teatrach wojny. Bardzo spoko patent, który jeśli chcesz wszystko odblokować, zmusza do grania wszystkimi klasami, brońmi i czy też w różnych trybach. Mam nadzieję, że Dice z niego nie zrezygnuje i będzie ciągle dorzucam nowe wydarzenia.
Polecam, Robert Makłowicz.

Ja tak mówię? Wszak ten BF chujowy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem