Wątek: Wii U
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2011, 21:11   #6
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Następca Wii

dla mnie ta konsola to lipa sorry ale znowu bedzie graficzna kupa układ graficzny ATI R700 to już zabytek z 2008 roku to bedzie konsola troszke mocniejsza od PS3/X360 wiec kiszka jak na 2012 rok ale pewnie odniesie sukces jak Wii, ciekawe co teraz zrobi Sony i M$ będą się bezczynnie przyglądać jak po raz kolejny Nintendo zdominuje rynek czy pokażą swoje nowe zabawki ? hehehe

---------- Wiadomość dodana 20:11 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 20:03 ----------

Cytat:
Napisał Pujos PL Zobacz post
Mam nadzieję, że konsola będzie bardziej nastawiona na hardcorowych graczy, lepsze multi to mus, bo jak będzie znowu multum casualowych gierek, nawet nie nazwę ich grami, to ja podziękuję. Na Wii, które mam praktycznie od premiery mam w sumie mniej gier niż w przeciągu pół roku lub mniej kupuję na PS3 bądź Xboxa. No sorry, ale Mario Galaxy, No More Heroes 1 i 2, Mad World, Wario Shake Dimension (te minigierki z Wariem do mnie nie przemawiają), Super Smash Bros Brawl no i Zelda Twilight Princess, to chyba jednak mało gier wartych zachodu. Wiem, że jeszcze Red Steel 2 daje radę, Goldeneye, Monster Hunter Tri, Mario Kart i Conduit też są całkiem całkiem. No i niedawno wyszedł Donkey Kong. I to z grubsza większość naprawdę ciekawych gier na Wii (z listy do Zeldy włącznie mam ). I nietrudno zauważyć, że większość dobrych jest od Nintendo, a te od third-party developerów są już rzadsze.
co do casualowych gierek to chyba jest odwrotnie porównaj poziom trudności takiego Mario Galaxy 1 i 2 czy Donkey Konga z grami na x360 śmiech na sali jakiś Assasin Creed, Enslave, Fable 3 czy ostatni Test Drive i można tak wymieniac dalej są to gry dla niemowlaków a nie hardcoru hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 25-04-2011 o 21:19
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem