Wątek: Wii U
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2011, 02:39   #9
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Następca Wii

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Konsola ma być na tyle mocna, aby pojawiały się na niej wszystkie tytuły multiplatformowe. Jakoś nie wydaje mi się, aby ta nowa konsola była sporo silniejsza od PS3/X360. Nie wydaje mi się też, aby była tak popularna co Wii.
Mamy Move i Kinecta, więc jakiejś nowe casualowe wynalazki Nintendo nie będą miał takiego parcia. A ja chętnie poczekam aż do 2013/14 na bardzo mocne next-geny, do tego czasu niech Nintendo sobie zdobywa rynek i przy okazji próbuje wydać grę ładniejszą od God of War 4 na swoim next genie ;P

Idzie wlasnie o to, ze Nina ladnych gier nie wydaje, a sprzedaja sie rewelacyjnie.Bo czym mamy mierzyc sukces, jaki narzedziami sie poslugiwac.Sprzedaz, to pierwsze co przychodzi na mysli, wiec podaj mi wyniki porownujace GoW3 z takim Just Dance, albo Dance, Dance Revolution czy jakias inna produkcja casualowa.Third party u nich kuleje okropnie, co widac zwlaszcza w tym roku:nic na Wii praktycznie nie wyszlo, oprocz Donkey Kong, Epic Mickey-chociaz tu nie jestem pewien czy to N, czy jakies studio-czy Kirbiego.

Frezer wspomnial o poziomie trudnosci, ale nalezy pamietac, ze Mario da sie przejsc, zdobycie wszystkich gwiazdek, masterowanie gry-to jest wyzwanie.I cos Ty sie tak uczepil Enslaved?Hehehe.

Ja tak sobie teraz mysle, ze jakiegos ogromnego postepu wzgledem hardware nie zauwazymy, ale aspekt spolecznosciowy, czyli wieksza dostepnosc, linkowanie kont z FB, Twitterem i czym tam jeszcze, jest przyszloscia kolejnej generacji.Czyli Nintendo szloby do piachu, przynajmniej u nas, bo w Japoni to sie zamawia Bic Maca przez DS-a.Waznym jest dla N, co pokazac moze konkurencja, a ja widzialbym przyszlosc w aplikacjach przeciez tak powszechnych obecnie:takie Spotify za dosc male pieniadze oferuje nam niewyobrazalnie wielka biblioteke mp3, bez sciagania, bez zajmowania miejsca:buferujemy i koniec.Czy bedzie tak wygladal rynek gier za kilka lat?Moze byc, nosniki przejda do lamusa, bo na co one komu, juz teraz na YT mozemy obejrzec wideo w 720p, a za dwa-trzy lata:hoho.Rynek obecnie jest tak nieprzewidywalny, ze ciezko cokolwiek dociekac, ale jedno jest pewne:online musi byc rozwijany, zadne tam wysokie rozdzielczosci i tekstury, gdzie nalozone jest 150 filtrow.Jesli N ow warunek spelni, w co nie wierze, to moga odniesc sukces z nowa konsola.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem