Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 13:11   #39
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11146

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Wybieramy najlepszą grę 2012 roku!

Niestety jeszcze nie udało mi się nadrobić zaległości z jesieni i zagrać wystarczająco długo choćby w Dishonored czy Assassin's Creed 3, ale kiedyś trzeba wreszcie zagłosować.

Moja piątka:
1. Forza Horizon
Idealnie Playground wstrzeliło się w moje oczekiwania, bo właśnie takiej gry wyścigowej chciałem od jakiegoś czasu. PGR 4 nadal stawiam odrobinę wyżej, ale Horizon niewiele zabrakło, by stać się najlepszą wyścigówką tej generacji.

2. Far Cry 3
Świetne zamknięcie zeszłego roku pod względem premier. Piękny, bogaty otwarty świat, mnóstwo rzeczy do zrobienia, a do tego twórcom udała się ważna rzecz - fabuła wcale nie uległa rozmyciu, co często zdarza się w tego typu grach.

3. Halo 4
http://www.onlinecenter.pl/Recenzje-...60/Halo-4.html - więc dodatkowo rozpisywał się nie będę. Po tych kilku miesiącach podtrzymuję zarzuty i pochwały z recenzji. No, może co do multi więcej negatywów dałoby się wymienić teraz, ale to normalne.

4. Hitman Absolution
Dla mnie spora niespodzianka i zaskoczenie, dlatego tak wysoko. Mechanika rozgrywki świetna, super zabawa i kombinowanie - to przykrywa w moich oczach marną fabułę czy kilka technicznych wpadek (np. jakość przerywników).

5. SSX
Bardzo dobry powrót jednej z moich ulubionych serii. Może z karierą i poważnym tonem poszli trochę za daleko, ale mnie i tak się podobało, a sam pomysł walki z naturą wcale zły nie był.

Inne gierki, które brałem pod uwagę (kolejność przypadkowa):
Mass Effect 3
Wiedźmin 2
Max Payne 3
Sleeping Dogs
XCOM

Do końca dnia można jeszcze pisać swoje zgłoszenia. Jutro zamknę temat i otworzę ponownie po podliczeniu głosów.