Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2008, 13:58   #1
Jaro5412
Wariat
Jaro5412 Coś z nim nie takJaro5412 Coś z nim nie tak

Jaro5412's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: -167
Domyślnie Tom Clancy`s Ghost Recon

Dziś przyszła mi paczuszka właśnie z pierwszym Ghost Reconem i z GR Island Thunder o którym juz załorzyłem temat. Gry są poprostu świetne , moze grafa juz mocno nieaktualna , ale myślałem ze będzie duzo gorzej. Animacja chodzi płynnie , postacie wyglądają i poruszają sie nieźle , otwarte rozległe tereny są przezajeb..te. Udzwiękowienie jest super , chodzi mi szczególnie o dźwięki natury , robimy przyczajke w trawie i jakas mucha nam nad głową lata itd.... klimat klimat i jeszcze raz klimat. Bardzo ciekawa sprawa wiąze sie z multiplayerem. Z tego co słyszałem pierwszy Ghost Recon pierwotnie nie miał multi po live( moge sie mylić). A tu niespodzianka, dorzucono jeszcze update który pozwala na zabawe po live , na....... 22 mapach jeśli dobrze policzyłem , oraz z 12 graczami. Zajebi.tą sprawa jest fabuła , wprowadza nas w nią scenka która się włącza zaraz po uruchomieniu gry. W 2008 roku organizacje rosyjskie za sprawa chęci odbudowy związku radzieckiego zaczynaja inwazje na okoliczne kraje w tym.......... Gruzje , lol , czy gdzieś tego nie słyszałem przypadkiem ???Pamiętajmy ze jest to gra z 2002 roku jezeli sie nie myle. Szacun dla pana Toma Clancy . Pierwsza misja odbywa się właśnie w Gruzji ,( nie wiem jak będzie z pozostałymi) . Co ciekawe mapa na której odbywa sie pierwsza misja jest mapą od której stworzono remake i wykorzystano go w GRAW 2 ( Coop DLC , mapka Cavies). Podsumowując , gra daje mocno rade. Pisząc o odczuciach co do efektów graficzych czy dźwiękowych miałem na myśli moje odczucia pod względem tej generacji. W swoich czasach gra wyglądała , brzmiała , poruszała się poprostu obłędnie. Ale to wszytko nie wazne jeżeli wczujemy sie w KLIMAT!!!!!! , brakowało mi takiej gry od dawna. W koncu cos naprawde realistycznego na maxa. A więc , jezeli ktoś będzie miał ochote odswierzyć klasyk to zapraszam. Będe miał z kim grac , o to się nie martwie , ale zawsze jakaś normalna osoba do kompletu sie przyda!!!

Ostatnio edytowane przez Jaro5412 : 25-09-2008 o 14:07
Jaro5412 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem