Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2007, 15:05   #15
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Colin McRae: Dirt

Jeśli istnieje idealne nijaki model jazdy to właśnie Dirt go ma. Przynajmniej w demie. Pograłem trochę na 360 (tak, jak się okazuje piraci mają swój "darmowy Rynek") i kompletnie nie rozumiem mechaniki. Nie mam pojęcia kiedy wcisnąć hamulec, bo na pełnym gazie da się wejść w ostre zakręty, z drugiej zaś strony - z identycznych można wypaś w "podobnych warunkach". I ta droga hamowania... Jak na kreskówkach: wciskasz hamulec i stoisz w miejscu. Mnie się wydaje, takie mam ciągle odczucia przy nowych Colinach od 2 w zwyż, że Codemasters skupia się na grafice, trasach, zniszczeniach auta, a olewają to co najważniejsze - model jazdy, który nie rajcuje, bo nie ma prawa. To jakby zrobić film napakowany efektami a zlać fabułę - wychodzi taki Matrix 2/3. Jeśli w pełnej wersji coś z tym nie zrobią to będę żałował nawet tej Verbatimki.