Wątek: Gears 5
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2019, 23:24   #98
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Gears 5

Mi ciągle się nie ładują, szczególnie jak np. dołączam do trwającej rundy w hordzie. W ogóle te pomysły na monetyzację poza sklepem są moim zdaniem debilne. Transparenty które widac tylko kiedy jesteś mvp danego meczu (jeśli się w ogóle wczyta, bo czesto się tak dzieje że nawet wtedy go nie ma), plamy krwi po egzekucjach to totalny fail, nie wiem czy ktokolwiek kiedykolwiek zwrócił na to uwagę podczas gry. Ja chyba raz w hordzie zauważyłem że plama na podłodze wygląda jakoś inaczej. Te ikonki przy nickach/podczas zaznaczania przeciwników to jedyny w miarę sensowny pomysł, je przynajmniej widać. No i to "wzmocnienie" genialny pomysł, ciekawe kto to kupi jak się ten z wersji ultimate/zwyklej skończy : - )

Liczby są faktycznie żałosne, ale jest na tyle graczy że w arcade da się grać tak jak w horde/ucieczkę, a reszta mi w sumie zwisa. Czasem faktycznie nie da się wejść do meczu, w sensie ładuje matchmaking i ładuje i na samym końcu dupa, wywala cie do menu mimo że drużyna została zebrana. No i najzabawniejsze co widziałem, jak ktoś wchodzi za bota to czasami gra nie czeka aż bot zginie, tylko sama go uśmierca. Tylko taka śmierć = kill dla przeciwnej drużyny, czasem to był ten decydujący xD

Totemy są spoko poza jedną rzeczą, 60k expa. Resztę dawno zrobisz :v