Wątek: Bravely Default
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2014, 11:01   #5
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Domyślnie Odp: Bravely Default

jak wyłaczysz walki, to nie będzie oczywiście żadnego expa. jednak opcja sama w sobie jest dobra, jeśli zastosuje się ją awaryjnie - np jak przyłozą za mocno w jakiejś jaskini czy gdzieś. wtedy walki off i biegiem do wioski, nocleg za grosze=pełna regeneracja + zakupy bardziej adekwatnego ekwipunku czy przedmiotów i z powrotem do jaskini odegrać się na fajansiarzach gram dopiero jakieś 12h, ale na normalu powiedziałbym że jest za łatwo ;p

zelde ocarinę też mam, ale pograłem dopiero moze 0,5h w zeszłym roku podobnie inne tytuły - resident, mgs3, doa, ghost recon (w to się wkręciłem na jakieś 4h)... mój 3dsik raczej przeleżakował ostatnie 12 miesięcy, ale od bravely default nie potrafie się juz oderwać.

podobno super jest fire emblem, a jeśli grałeś w przygodówkę 999 na nds, to polecają też virtue's last reward.