Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2019, 20:41   #1527
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470
Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Horizon: Zero Dawn - (18) zaległa platyna z końca roku Gra mi się podobała bardzo, z początku nie mogłem jakoś przysiąść, ale z rozwojem fabuły jakoś to poleciało. Niby problemem miały być tereny łowieckie, a gorzej się zeszło z jedną strefą i dwoma łajzami podziemnymi. Polowanie na maszyny sprawia przyjemność, a przy odblokowaniu reszty rzeczy jest już łatwiej. Wstęp do dlc jest podwyższony, ale po podbitce do 54 jest o wiele łatwiej i przyjemniej. Niestety wszystkich zadań z dlc nie zrobiłem, nie chciało mi się szukać na ślepo, ale save jest, także się obada kiedyś i wróci. Gra warta polecenia

RageOfMaltael completed the base game Horizon: Zero Dawn and is the 18,497th gamer on the site to complete it

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem