Wątek: Nintendo Wii
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2012, 02:29   #48
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Nintendo Wii

Cytat:
Napisał cinku Zobacz post
witam, nie moge nigdzie znalesc informacji czy cos sie zmienilo jesli chodzi o wii i rozdzialke
mam zamiar jutro kupic sobie wii (wiem, ze wii u na choryzoncie, ale to nie nastapi przed gwiazdka wiec dlugoo) i wyczytalem wlasnie, ze rozdzialka to max 480p.
zastanawiam sie czy da sie w ogole grac jesli mam plazme LG 3D 50cali HD1080... czy jednak sobie podarowac tego cierpienia?!
i jeszcze pytanie czy jest szansa, ze z nowym softem przywroca w nowych modelach (slim) obsluge gier z gamecuba (nie potrzebne mi pady, tylko gry)??
z gory dzieki za szybka pomoc...
na twoim miejscu bym jednak odpuścił Wii, ta konsola ma swoje perełki ale 50 calowa plazma i granie w 480p zniszczy ci oczy, jeżeli już to najlepiej kupić sobie stary telewizor CRT np 29 cali za grosze chodza teraz i wtedy można kicać przy Wii hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 04-01-2012 o 02:32
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem