Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2013, 02:55   #3
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: PlayStation 4 - plotki

Podsumowując konfę: pierwsza częśc mega nudna, z gadającymi głowami na scenie, ale tego można się było spodziewać: dużo gadania o szczegółach, które graczy mało interesują, mocy przerobowej, rzeczach jak sharing i social media. Później zaczęły się gierki z mega failem, który szybko na szaoucie został nazwany nowym Kameo.
Killzone wyglądał ciekawie przez nową paletę barw, ale że KZ 2 to była wielka nuda, to serii nie ufam. Co przykuło moją uwagę, to Dragon's Dogma 2 - wiem że tytuł jest inny, ale sorry: to Capcom, to będzie DD2. Nowy Infamous wygląda świetnie, bardziej brutalnie, więc taki Prototype troszkę. Mindfuck trafił się na koniec z Blizzardem i Diabełkiem 3, ale też nic nie zostało powiedziane o eksie, więc może chodzi o czasową wyłączność, jeśli w ogóle. Nie sądzę żeby Blizz/Acti zamykało sobie platformy, czas eksów się skończył. Destiny ma mieć eksy na 'coś', co pewnie oznacza dodatkowe misje/customizacje, MS dostanie podobnie, żeby fanboje mogły sobie skakać do gardeł co lepsze.
Gdzie było EA?
Watch Dogs zapowiada się na Assassina na nową generację, serię, którą przeżujemy i wyrzygamy pewnie kilka razy, tak mocno będzie eksploatowana.

Gaikai może być usługą zmieniającą tak naprawdę obecną generację i odzielającą ją od nowej, ale że koleś z Gaikai tak naprawdę mało powiedział, był nudny i seplenił, to cięzko powiedzieć jak dużych możliwości należy się spodziewać. Streamowanie gier z na Vitę, inne pierdółki, mam nadzieję że to dopiero początek, ale zapowiada się ów ruch ciekawie.

Co mnie jednak najbardziej zaskoczyło, to wyjście na scenę Jonathana Blow; po jego przejściach i współpracy z MS, problemach i narzekaniach w sieci ciężko wierzyć w jego autentyczność i to, że się nie sprzedał.

Ogólnie konfa poprawna, nudna, ale Sony nie wyskoczyło z grafikami sprzedaży, aczkolwiek było sporo o PS Vita, czego się spodziewałem, co było dosyć śmieszne, biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży tego faila Sony. No i Move wrócił, czemu: kto to może wiedzieć. MS wygrał ten rynek, mimo że Kinect jest chujnią wielką.

Czekam na krok od MShitu. Sony pokazało sporo, ale bardziej dla devów, natomiast dla graczy liczą się proste sprawy: jak konsola wygląda - Sony pokazało pada, z tą samą zjebaną konstrukcją gałek i nowymi funkcjami, które pewnie na nowej generacji będą standardem - ile kosztuje, kiedy premiera. Jeśli MS ze swojej strony ujawni te szczegóły, to Sony znów będzie miało problemy ze startem. Pytanie jest takie: czy MS zapowie swoją konsolę w prawidłowy sposób: wygląd/cena/premiera, czy będziemy musieli czekać aż do E3. Zapraszam na szouta, gdzie w przyjemny i bezkonfliktowy sposób uzytkownicy OC komentowali konferencję Sony.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem