Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2019, 15:22   #1530
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Dead OR Alive 6 Platyna 100%

powiem krótko,dla mnie to najsłabsza część serii, gówniany tryb Rankingowy i tylko Ranking,czy można sobie wyobrazić bitkę bez trybu Player Match, no właśnie .rwa można,to jest jakiś skandal, nie ma lobby tak jak to było czy w genialnej 4,czy piątce,nie ma nic nawet statystyk światowych, gra wyszła tak okrojona z wszelakich trybów online ,że szkoda słów ....grafika średnia i nierówna - wystarczy spojrzeć na włosy Hayate ....o BOSZE..., można rozegrać tylko 2 mecze z jednym zawodnikiem także maniacy ustawek zapomnijcie a trzeba zrobić 5 walk wygranych Online z rzędu - konsola wybiera wam graczy z taką samą rangą lub podobną czyli jak macie rangę B to albo plus B albo minus B przez co czym dalej tym trudniej , gracze również uciekają z gry co strasznie wqrwia, trzeba zrobić jeszcze 50 rankingowych zwycięstw i też łatwo nie jest...dla mnie to tylko 6/10, cena tej gry to jakieś nieporozumienie,czekajcie na obniżki
już mam połowę aczków na One - zrobię calaka i już nigdy w ten shit nie zagram ...chyba ,że pojawią się odpowiednie aktualizacje i naprawią błędy

---------- Wiadomość dodana 15:22 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 15:18 ----------

P.S nawet to ,że jestem pierwszy ziom na TRUE TROPHY nie zakryje mojego rozczarowania nad DOA - narazie jest 39 platyn na świecie

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 07-03-2019 o 16:52
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem