Wątek: komentarze
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 18:05   #2
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie komentarze

. Wybudzania nie ma. Konsola nie włączy się i nie da Ci znać, że ktoś obok ma także DS'a. Miało być, potem się ludzono, że w europejskiej wersji będzie. Nie ma.
. Co do innowacyjności to się zgodzę. Moje zastanawianie się (gadżeciarstwo pierwsza woda) którą konsolę mógłbym kupić stanęło właśnie na DSie. Nie tyle nawet z oszczędności co z czystej karkulacji. Ładniejsze gry mam na PS2 niż PSP. Więc nie potrzebuję przepięknej grafiki tym bardziej, że z padem także można w łózku leżeć :] 4h (optymistycznie) to bardzo malutko jak na granie w terenie. Do tego grę trzeba zapisać żeby nie zaycznać od nowa.
. Widać już, że Panowie od Nintendo mają już handheldy obcykane. Wiedzą, że bateria musi długo trzymać (~10h), że grywa się w dziwnych miejscach - niejako z doskoku (jeśli zamkniesz konsolkę to gra zosatnie wstrzymana i po ponownym otwarciu zaczniesz w tym samym momencie w którym zakończyłeś uprzednio), że gry mają odprężać.
. Jakiś czas temu napisany został bardzo fajny artykuł na GO. Człowiek, który do tej pory w grach poszukiwał wyzwań i zarzucał grom na GB swego rodzaju cukierkowość granicząca często z dziecinnością stwierdził, że właśnie zrozumiał zamysł Niny. Ich gry mają bawić. Nie mają być wielkimi wywaniami co rusz, ale mają cieszyć i odprężać.
. Ja też już chyba szukam właśnie odprężenia. Nie powalającej grafiki ale właśnie radości z grania. Innowacyjność jeśli chodzi o wykorzystanie ekranu dotykowaego w połączenia z "lekkością" gier na DS'a będzie tym, co mnie do niego przekonało.
. Czy kupię tą konsolkę - nie wiem. Ale jeśli zdecyduję się na jakiegoś handhelda to na pewno będzie to właśnie DS.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem