Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2010, 16:04   #509
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Mistrzowie Platyn

Skate 3 - prawdopodobnie pierwsza platyna w Polsce, a to dlatego, że ostatnie osiągnięcie wpadło tylko kilka minut po pierwszych postach na forach. Bardzo brzydkie trofeum sprawiło, że gra leżała kilkanaście dni na półce kurząc się, ponieważ wszyscy gracze lącznie musieli zdobyć 150 miliardów (!) punktów. Samo skończenie 'kampanii' daje około 2 milionów. Sama gra nie rzuca na kolana, można powiedzieć, że jest to Skate 2,5. Żadnych innowacji, bezpłciowe zadania, żadnych urozmaiceń w stosunku do części poprzedniej.
Twórcy zachwalali grę pod względem multiplayera. Średnio łączyłem się z jedną grą na 5 minut - freezy i crashe doprowadzały mnie do białej gorączki. IMO 2 część była fajniejsza.

Assassins Creed 2 - Pozycja iście wybitna. Po czasie denerwowało mnie jedynie zbyt 'czułe' sterowanie Eziem. Analog wychylony 3 milimetry za daleko i zamiast skończyć do wozu z sianem zeskrobują mnie z chodnika. Poza tym OK