Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2019, 19:39   #8485
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12567

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Red Dead Redemption 2 1000/1000 - Trochę się zawiodłem. Gra mnie jakoś mocno nie wciągnęła tak jak pierwsza część czy GTA, fabularnie jest "tylko" dobrze, misje moim zdaniem są przegadane i się dłużą. Nie mam problemów z długimi dialogami pomiędzy akcją jeżeli są ciekawe, niestety słuchanie Dutcha jak pierdoli planie i ostatnim skoku takie nie jest. W sumie to tylko wątek z Indianami był ciekawy. Graficznie, technicznie rewelacja, nie ma się do czego przyczepić, błędów prawie, w ogóle nie uświadczyłem. Po jakimś czasie animacje do każdej czynności zaczynają być męczące. W temacie o tym z kimś pisałem i byłem zdania, że właśnie dobrze, że tak to wszystko zrobili - zmieniłem zdanie, powinna być opcja wyłączenia np. animacji podczas podnoszenia przedmiotów. Do tego dochodzą jeszcze takie kwestie jak zmuszanie gracza do chodzenia po obozie albo automatyczne chowanie broni do juk konia - tu też powinna być opcja do wyłączenia tego. Multi to gówno, nie chce mi się nawet o tym pisać.
Co do acziwmentów to wszystko jest proste tylko czasochłonne. Najgorsze 100% w singlu ze wszystkich sandboxów od Rockstara, wynudziłem się mega, quest z wypchaną wiewiórką i egzotykami dla Waspa to jebana porażka, challenges tak samo (zwłaszcza jak się ich nie połączy z questami). Złote medale spokojnie do zrobienia, nie interesowałem się nimi jak zacząłem grę, ale miałem sejwa z początku III rozdziału ze zrobioną legendarną torbą, więc się dobrze zaopatrzyłem i przeszedłem grę od tego momentu jeszcze raz (powtarzając misję nie mamy swoich przedmiotów, postać jest słabo rozwinięta, a koń to jakaś chabeta co się męczy po 500m cwału).
Daje 8,5/10 (słabo jak na Rockstar, każde GTA od 3 i pierwsza część RDR to dla mnie 10/10). Jak CDRed zrobi CP2077 tak ja trzeba to bezdyskusyjnie zostaje królem branży.

Czekam z niecierpliwością na jakieś zjebane DLC online z acziwmentami.