Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2011, 01:36   #32
somber86
Stały bywalec
somber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłośćsomber86 Przed nim wspaniała przyszłość

somber86's Avatar

Miasto: Gdańsk
Reputacja: 1619

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Widz Aniołek Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Microsoft ma sposób na piratów

dobra tylko tak jak mówiłem czepiacie się piratów. Ale tylko tych konsolowych stańcie sobie przed lustrem i powiedzcie sobie szczerze że qrwa nic nigdy w życiu nie spiraciłem nie skopiowałem nie naruszyłem licencji,

to podejście typu że używam oryginalnych gier na konsole czyni ze mnie anty pirata i mogę sobie posty na oc nabijać spokojnie (prowadzić jakąś chorą wyprawę krzyżową)
udzielając się w idiotycznym temacie a to np 60 giga muzy na dysku i 200 filmów powypalanych gdzieś na płytkach się wala po domu to już nie jest piractwo.

najbardziej rozwala mnie fakt żenującej zazdrości jak co po niektórzy płaczą że drużyna verbatima ma większego gsa ode mnie więc ich wyzerujmy śmiać mi się chce jak takie rzeczy czytam.

co ma piractwo do gsa? dopóki ktoś sobie go nie wgrywa to można mieć pretęsje tylko do siebie że nie jest się w stanie go doścignąć