Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2013, 23:12   #281
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182
Domyślnie Odp: W co teraz grasz na PS3 ?

Cytat:
Napisał KoBik Zobacz post
Yap - pamiętasz zdrowe soczyste gameplaye z pierwszego Ninja Gaide?
Czy pamiętam? Ja w to cały czas gram!! Brat zawiózł specjalnie dla mnie telewizor do mojego teścia na wioskę, żebym mógł zagrać na pierwszym Xbox'ie i PS2. NGB jest głównym gościem w napędzie.
Far Cry 3 to nie jest gra zła. Ma niepotrzebne pierdoły typu "zbierz wszystkie flagi w Damaszku". W dzisiejszych czasach wymagam od gier albo większej dynamiki, albo pominięcia głupawego zbieractwa.
Max Payne 3 to była dla mnie jednorazowa przygoda, ale na Xie. Zacząłem na Hard, powściekałem się na głupoty, które RockStar ma w zwyczaju implementować i pozamiatane. Drugi raz przez randomowe strzały w łeb nie chciało mi się przechodzić.
Myślę, że moim problemem jest fakt, że Gears of War 3 wypaczyło moje postrzeganie gier strzelanych. Ostatnio miałem masę zabawy przy Halo Anniversary. Żona sprawiła mi niesłychaną radość tym prezentem, w nagrodę olałem ją na tydzień zagłębiając się w świat "Obręczy". A FC3...jakoś nudzi. Zabicie tapira jest rajcujące mniej więcej tak jak kradzież kasy z sakiewki mieszkańca Florencji.
Czekam na bardziej rajcowne momenty.