Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2008, 10:24   #37
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Domyślnie Odp: Sklepy konsolowe

najsmieszniejszy jest empik gdzie gears of war kosztuje 259zl ;D juz w media markt mozna wciagnac gearsy o wiele wiele taniej.. ale to nie pojedynczy przypadek, do empiku jedynie mozna isc obejrzec co nowego i jak wygladaja pudelka, a kupowac to nie polecam chyba ze ktos ma za duzo pieniedzy :X
sa oczywiscie gry ktore w dniu premiery maja fajna cene np 199, czasami jednak jest to zawyzane do 239..

mi brakuje czegos takiego jak wypozyczalnia wideo ale z grami, idziesz, wyrabiasz sobie karte i sa np 20 zl pozyczasz gre na okreslony czas, przechodzisz i oddajesz, to by bylo piekne! niestety nic takiego nie zlokalizowalem u siebie, mozna jedynie kupic gre i pozniej jesli laskawy sprzedawca sie zgodzi to wymienic ja na inna, ale to nie jest na takiej zasadzie jakbym chcial