Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2012, 11:13   #9
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Ursynalia 2012 [Slayer, Gojira, Mastodon, Billy Talent, Limp Bizkit,Nightwish i

Ojapierdole, to były na prawdę wspaniałe dwa dni a trzeci dzień właśnie się zaczyna! Slayer - miazga i tak jak mówił lvizzz - wystarczyło SoH i Raining Blood żeby ten występ zaliczyć do zajebistych. Miałem super miejscówkę po lewej stronie, na przeciwko gitarzysty z Exodus co zastępuje chorego Hannemana. Czysty rozpierdol, pogo przez cały występ, mniejsze lub większe - wszystko boli od tego piątku. Limp Bizkit nawet spoko, nie mój zakątek muzyczny ale można było posłuchać Wczoraj Orbita Wiru, Hunter, My Riot (wow, na prawdę spoko polski zespół), IN FLAMESSSSSSSS - power i to mocny, tyle że ja już nie miałem siły się przepychać do przodu, więc miejscówka raczej umiarkowana, ale wszystko było widać. Ilusion kurna to też niezły zespół, jakoś nigdy wcześniej nie miałem okazji ich posłuchać na żywo Wielkim zaskoczeniem wczorajszego dnia to Nightwish - ta nowa wolakistka ujdzie, gitarzysta tam ratuje sytuacje :P Występ jakiś taki przykrótki mi się wydawał, ale przynajmniej miałem jeszcze zajebistszą miejscówkę niż na Slayer'a - pod samę sceną, na przeciwko perkusji jakiś 6-7 rząd Dobra zabawa była i to się liczy. Oczywiście wiadomo, że dzisiajszy dzień zmiecie - Armia, Mastodon i Gojira to na pewno Slayera nie pobiją, ale mogą dorównać

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem