Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2012, 08:58   #13
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182
Domyślnie Odp: Ursynalia 2012 [Slayer, Gojira, Mastodon, Billy Talent, Limp Bizkit,Nightwish i

Tasiemkę sprzedałem jakimś cudem więc wyjazd mi się zwrócił. Slayer pozamiatał. Troszkę za dużo brudasów, ale poza tym good miejscówka (to, że straciłem ją na korzyść trzody to inna sprawa), Slayer i ich przezayebiitość i pozamiatane. LB olałem bo po koncercie Kerry'ego i spółki tylko by śmiech ode mnie zebrali. W ucho wpadł mi Lipa z kapelą. Pierwszy raz widziałem ich live, ale pocisnęli tak jak trzeba. Na Lux Torpedzie dostałem rozwolnienia i nie doświadczyłem ich nudnego grania (wolałem Hansa w 52 Dębiec). Pierwsza kapela, którą widziałem (Amnezja?) z lepszej strony się zaprezentowała.
Pierwszy dzień udany jak nic. Szkoda, że nie było mi dane Illusion wchłonąć. Zawsze ich uwielbiałem.