Wątek: iPad
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 01:04   #18
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: iPad

Twój marny pojazd sugeruje, że nie rozumiesz o czym piszę. Po prostu chcę mieć osobny sprzęt do każdej rzeczy, gdyż:

a) wyjdzie mnie to taniej - nie będę musiał płacić dodatkowej kasy za sam fakt posiadania sprzętu Apple [KAŻDY, nawet zaślepiony firmą fanboj, przyznaje, że marża u nich jest zajebiście wysoka]

b) będzie to lepszej jakości - tylko wyznawcy Apple piszą bzdury typu: ''bardzo dobry jakościowo odtwarzacz mp3'', gdyż pierwszy lepszy audiofil poleci sprzęt znacznie tańszy i znacznie, znacznie lepszy, że nie wspomnę o ''bardzo dobrym Safari, klientem e-mail wbudowanym'', ''możliwość odtwarzania filmów'', gdyż telefony oferowały te rzeczy na lata przed premierą iPhone'a.

Pozwolę się również odnieść do bzdury, którą napisałeś:

Cytat:
Taka prawda, że teraz KAŻDA firma produkująca telefony próbuje dogonić Apple'a mimo że wszyscy zarzekali się, że to będzie niewypał i żadna innowacja.
Niestety, jest na odwrót. To Apple goni konkurencję, gdyż jak sam napisałeś [odnośnie mego pytania o możliwośc wysyłania mms]:

Cytat:
Można, wystarczy mieć iPhone'a 3g.
Które wyszło ile czasu od premiery oryginalnego iP? I od jakiego czasu inne telefony oferują możliwość przesyłania multimedialnych wiadomości do innych? No właśnie. Gadżety Apple [nie mówię tu o komputerach, które są imo dobre] przy starcie są przestarzałymi gównami, lecz zapakowane w ładną obudowę i sztucznie podbitą cenę, więc kupa ludzi nabiera się na to i myśli, że ma przed sobą ch/uj wie jaki cud techniki. A tymczasem właśnie wydali kupę kasy na coś, co ktoś inny ma taniej, a dodatkowo nierzadko lepszej jakości [przytoczę tu ''bardzo dobry jakościowo odtwarzacz mp3'', bo niestety bardzo dobrej jakości to on nie jest]

---

Cytat:
Wolę mieć wszystko w jednym urządzeniu niż telefon z niedorozwiniętą wersją opery, badziewny komunijny odtwarzacz mp3, handhelda do oglądania filmów (z tego co słyszałem na tym się podobno da grać w jakieś gry) i aparat cyfrowy za 500zł. Gdzie ty to wszystko w ogóle trzymasz? Masz aż tak pojemną torebkę? Dziwi mnie też także twoje podejście, ze względu na to, że masz ps3. "Muszę mieć żydowską konsolę, bo ona ma bluray wbudowany!". Btw. kiedy kolejne demo Gran Turismo?
Nie życzę sobie, żebyś mnie tak żałośnie obrażał. Chociaż rozumiem, że przykro ci jest, bowiem ja mam tani telefon, który w zakresie internetu, e-maila, oraz możliwości komunikacji niewiele się od iP różni, mój odtwarzacz muzyki jest znacznie lepszy od iPoda, na handheldzie mam gry, w które da się grać [''sterowanie'' na iPhone to porażka większa, niż bijatyki na krzyżaku z x'a]. A za wszystko zapłaciłem mniej, niż twoja mama za telefon dla swojego rozpieszczonego synusia. Nie wiem, który 'pojech' jest bardziej suchy, ten z torebką, czy ten z GT. Niemniej z pewnością są to dwie najsuchsze rzeczy, które usłyszałem do tej pory w 2010.

Edycja: sobol, kroolik - pierwszy iPhone miał wbudowaną kamerę? Czy chodzi o to, że pod wpływem nacisku użytkowników Apple wprowadziło update, który pozwalał wysyłać wiadomości z multimediów zapisanych na telefonie? Wydawało mi się, że pierwszy iP nie miał kamery w sobie, jeżeli miał, to przepraszam, coś mi umknęło.
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem