Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2011, 11:22   #87
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Odp: Forza Motorsport 4 - Malowania

@Paqito, pewnie ze sypiam, tyle, ze bardzo malo. Ostatnie 52 godziny do wczoraj mialem bez snu, wczoraj z jakies 3 godziny pospalem bo do pracy trzeba z ranca isc. Dzis tez juz nie pospie bo za trzy godziny do roboty A co do tego, ze jestem caly czas, ja po prostu zostawiam wlaczonego X0, wiec wydawac sie moze, ze ciagle jestem

@dr M, na to wychodzi Raptor w ciagu 14 godzin zaliczyl ponad 1000 pobran, chyba rekord w Forzie, aby nabic tyle sciagniec w tak krotkim czasie

@Luke, pomysli sie Luke, tylko uporam sie z tymi co mam zaczete i sie zrobi ktores z tych co dales.

A dla osob, ktore nie maja nowego DLC rowniez znajdzie sie cos na Suzuki, Monster Sport Suzuki SX4 Rallycross. Do kompletnego wyglada potrzebne beda wszystkie body parts Suzuki. Oczywiscie osoby, ktore maja DLC tez pobrac moga, wtedy bedzie komplecik z #1 SX4

WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem