Wątek: Ban dla M14
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2005, 11:41   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Ban dla M14

Jest najsilniejszą bronią zaraz po M3 w bliskich starciach? Nie wymaga praktycznie żadnej celności, bo spray straszny? 15xM14 (Deu) raczej nie jest miłym doświadczeniem? Można więcej, poczytaj sobie tematy na GB, a najlepiej zacznij grać bez M14 i pokaż czy umiesz celować, bo podobno jesteś dobrym graczem.

Daty wydania S3 u nas nie ma, więc uważaj żeby te 40 dni się nie wydłużyło. Nie chodzi mi o wczoraj tylko ogólnie. Wczoraj tylko dex grał z M14, bo to było silniejsze od niego. Taunta mojego widział, ale bez m14 by nic nie ubił.

W mojej opinii jeśli jesteś dobrym graczem, to grasz bez M14. Na GB "no M14" wyszło już dużo dalej poza top25. Nie wiem gdzie ty grasz, ale jak ja wejde na nede nawet na crossroads zwykłe, to widzę sporo ludzi grających z M16, AKS. Za długo na deu przebywasz chyba, tam tylko z M14 grają.