Wątek: Ban dla M14
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2005, 16:54   #20
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Ban dla M14

Cytat:
wygrali bo byli lepsi
6:0 na crossie jako terro bez m14. Roznica kilku klas ich raczej nie dzieli...

Cytat:
z M14 zmieniaja na M60 ?
Graja z 552, 552 SD, AKS - nie idzie, biora M14.. Spora czesc od razu startuje z M14.

Cytat:
STG- wiekszy spray, szybciej strzela + wiekszy magazynek, "szybsze pociski" ?
jezeli uwazasz ze M14 powinno byc zbanowane z tych powodow to powinnismy tez zbanowac STG...,.9mm....moze cos wiecej?
STG - jesli wg ciebie STG jest takie dobre, to czemu grasz z M14? :shock: Poza tym ta bron ma sporo słabszą moc od M14. No chyba, że znowu mam inną wersję Socoma.

STG wali sprayem, tez nie wymaga duzego skilla przy celowaniu, ale jest slabsza od m14. 9mm przemilcze, chociaz sa klany, ktore graja tez bez MP5.

Cytat:
czyli zeby zabijac trzeba umiec grac i wybor broni nie ma na to wplywu
Zeby cos zabic trzeba umiec grac, ale tak jak pisalem, do zabijania z AKSa, M16, 552, M4A1 potrzeba wiekszego skilla niz do M14...

Cytat:
zachowujesz sie jak wojtek, obrazasz ludzi ktorzy graja z M14 (tylko dlatego ze ci sie ta bron nie podoba)
Jak wojtek, to zachowuje sie twoj brat, ale tamten temat juz chyba skonczylismy. Wybacz Gaw jesli ten zwrot cie bardzo obrazil. Jak wpadniesz, to przedyskutujemy i to.

Noob nie jest jakąś straszną obelgą według mnie. Nie dlatego, że mi się nie podoba. Podobanie nie ma tutaj nic do rzeczy, sam tą bronią kiedyś grałem. Zwyczajnie nie potrzebujesz takich umiejętności jak przy AKSie, 552, M16... Sam przesiadając się z M14 lamilem, ale to trwało tylko chwilę. Ja nie żałuję, bo teraz przyjemność z grania jest o wiele większa.