Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2018, 13:22   #206
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826
Domyślnie Odp: Pomoc przy wyborze TV

Cytat:
Napisał TomMeGusta Zobacz post
Za OLED 4K jakoś nie, bo one cały czas w mojej głowie kosztują 10k+

Chcę kupić w tym miesiącu ze względu na Mistrzostwa Świata.
bierz OLEDa, jakośc obrazu powala, moim zdaniem na dzień dzisiejszy ładowanie się w LCD to bzdura jeżeli ktoś ma do wydania 5 tyś na TV, osobiście przesiadłem się z 40 cali na 55 i jest to bardzo duża różnica, siedze 3 metry od TV i jest idelanie, gdyby produkowali 49 to bym taki kupił i siedział 2 metry od TV, telewizor kupiłem dla szerokiej palety barw, HDRu no i prawdziwej oledowej czerni, 4K mam w nosie zresztą z 3 metrów i tak nie zobaczy się zadnej różnicy, moim zdanie rozdzielczosć 4k ma sens przy ogromnych ekranach tak od 65cali oraz w monitorach od 20cali, gdzie siedzimy z głową 50cm od ekranu, w LG masz od dawna wbudowany Dolby Vision wiec jak lubisz filmy fajna rzecz, kto wiem może PS5/X2 bedą puszczały gry w Dolby Vision hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 16-05-2018 o 13:39
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem