Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2012, 17:08   #43
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Sonisphere 2012 [Metallica, BLS, Gojira, MH] + supporty

Krany? Również dobrze wiedzieć że coś takiego było

Ogólnie jestem zadowolony, Metallica zrobiła na mnie ogromne wrażenie i dużo lepiej zagrała niż dwa lata temu. Setlista genialna, marzyłem o Creeping Death i go dostałem, mimo że ani w Pradze ani w Belgradzie go nie grali. Czego żałuje, to miejscówki dla plebsu czyli płyty. Żeby dostać się niemalże pod barierkę kosztowało mnie to nie lada męki, momentów w których wydawało się, że łamią ci żebra itd. Wyprzedzając pytania, tak było mi to potrzebne, bo za wysoki nie jestem a powiedziałbym, że w gronie tłumu w jakim przyszło mi stać, jeden z niższych Co do ścisku: To nie było zwykłe skakanie i dobra zabawa, to był czyjś idiotyczny pomysł, żeby wepchnąć się jak najbliżej upychając przód. Wszystko przez część publiczności, która po prostu zachowywala się jak prostaki...Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam aktywne spędzanie koncertów, poskakać, pośpiewać, podrzeć się za zespołem. Ale ktoś przekroczył te granicę... Za rok już nie będę oszczędzał 100zł tylko pójdę do strefy, gdzie przynajmniej z daleka wyglądało to kulturalniej a bawili się świetnie z tego co słyszałem.

Dla mnie również Meta i BLS były kluczowe. Ekipa Zakka to świetni muzycy a ich piosenki Stillborn, Crazy Horse, Overlord i inne to po prostu majstersztyk! Ale nagłośnienie zostawia wiele do życzenia, IMO tylko Metallica miała na prawdę znośnie to ustawione, przy BLS wypadło to słabo.

Ostatnio edytowane przez Gambas : 11-05-2012 o 17:12
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem