Wątek: HDLPatch 0.6
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2005, 12:16   #3
InSiDe
Banned
InSiDe Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do InSiDe
Domyślnie HDLPatch 0.6

. Nie minęły 2 godziny a już patch dorobił się dwóch poprawek (0.6b) :] Jak ktoś już sobie zrobił sam nowego elfka albo wziął z Exploitstation to czeka go poprawka. Obie dotyczą zgodności z trzecim trybem radzenia sobie z datami i czasem. Wszystko w celu poprawnego działa R&C:Arsenal

[size=9px][ Dodano: 25-04-2005, 18:09 ][/size]
. Pojawił się już nowy GUI dla tych, którym linia poleceń dos jest obca i ich przeraża. Paczka do pobrania: HDL_AIO 2.5.2

[size=9px][ Dodano: 25-04-2005, 18:33 ][/size]
. UWAGA!!!!
. Lepiej dla Was, żeby katalog w którym będzie dziewiczy hdl.elf był pusty! (tzn. żeby w tym katalogu był tylko elf na d którym program będzie pracować). Jeśli coś się nie powiedzie, przy usuwaniu tymczasowo stworzonych plików zostanie wykasowana CAŁA zawartość folderu.
. Ja w taki sposób straciłem cały stuff rzeczy do ps2 :/

[size=9px][ Dodano: 30-04-2005, 12:10 ][/size]
. I jest już trzecia popraweczka :] 0.6c. Z tego co dane było mi zrozumieć, poprawiona została kompatybilnośc z poprzednio ustawionymi mode (z innych patchów).
. W sumie, ciekawostka a nie żaden krytyk.

[size=9px][ Dodano: 02-05-2005, 21:31 ][/size]
. Czwarta 0.6d. Update dotyczy dzałania timemode 3 odpowiedzialnego za dokładne daty w saveach. W tym patchu jest też wkompilowany patch CrazyC umożliwiający odpalenie stawiającego opór do tej pory Soul Calibura II.
InSiDe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem