Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2006, 19:16   #36
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał wrog
Spójrzcie też na budowę większości map w BFie - pustynia, jakieś małe miasteczko w środku i mgła (są wyjątki oczywiście), która pozwala uchronić przed zwolnieniami.
biegne w s3, nagle pol mapy mi sie pojawia... w BF jest raczej mgielka. na Backstabie mozna z 300 metrow zdjac kolesia z czolgu.
jesli nie przechodzilo pomyslnie testow to po co na chama wrzucali taka ilosc graczy? to nie ma sensu. nie takiej rozgrywki sie spodziewalem. koles pogina jak napalony perszing po mapie, trafic go nie moge... jak gralem, to wystrzelalem z przeciwnikiem po magazynku zanim zesmy sie trafili. mysle, ze fani sa za malo obiektywni.

Cytat:
Napisał KamilW
Calkiem to mozliwe ze za malo gra sie polepszyla (serwer, friends list...) ale w koncu jest o wiele lepiej niz na S2, no nie?
ja tego nie wiem... ale skoro cinek gral, wiec cos w tym musi byc.

generalnie, juz to mowilem, ze jakby jakis pececiarz zobaczyl, ze ludzie sie tak jaraja socomem to by chyba padl. dla mnie gra mocno niedopracowana pod wzgledem rozgrywki, ale w koncu PES tez nie jest idealny, a zoli sie godzinami. nadal czekam na ekipe z Polski.

pozdrowiony