Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2016, 09:46   #34
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Tablety, Kindle Fire itp.

Jesteś niepełnosprawny?

Komiksy:

PDF tak, ale to jest uzależnione od pliku. Będzie mała czcionka i źle to się czyta. Powiększenie może zadziałać różnie. Lepiej od razu mieć plik EPUB i MOBI
. Plik PDF można konwertować na Mobi np. Ekran za mały i lepiej do PDF się sprawdzi 10 cali.

Chmura jest, ale tylko z Amazona i wysyłasz na meila dokładniej. Meila Kindle. Bezproblemowym i szybkim sposobem jest wrzucanie plików przez kabel usb. O ile pamiętam jest to jako dysk i metoda kopiuj/wklej. Miałem tego przed podświetlanym.

Kolorowe tematy kindle będzie wyświetlał w swoich odcieniach szarości.

Urządzenie fajne, ale ja odpuściłem. Ceny książek chore, a często droższa niż tradycyjna książka. A te pobrane z netu, to czasem loteria. Brakuję czegoś, w połowie brakuje kilku str albo na odwal konwersja.
Tak, wiem że to wygoda, XXX książek w kieszeni itp. Ja niczym cygan olałem z powodu cen, no i lubię czuć druk jak czytam