Wątek: Gra roku 2017
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2018, 12:00   #7
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Gra roku 2017

Temat cieszy się wręcz niesamowitą popularnością.

Mimo stosunkowo niewielkiej ilości czasu udało mi się ograć całkiem sporo rzeczy z 2017 roku i tylko jedna wywołała u mnie syndrom Wiedźmina - AC: Origins. Jest to też jedyny tytuł, w który nadal pogrywam, a duża w tym zasługa wsparcia popremierowego ze strony Ubi.

Był to też rok ścigałek, z których najbardziej wkręciłem się w... GT Sport. Najnowsze odsłony Forzy i Dirta trzymały bardzo wysoki poziom, ale to właśnie produkcja Japończyków kupiła mnie nieoklepanymi torami i ciekawymi wyzwaniami w singlu.

Na "plejkę" pojawiło się jeszcze sporo dobrego, choć żadna z ogranych produkcji nie była tak grywalna jak Asasyn.

Nie mam Switcha, a najlepiej oceniane gry w zeszłym roku wypuszczono właśnie na "pstryczka". Być może tam czai się prawdziwa GOTY.

Wśród indyków wygrywa bezapelacyjnie What Remains of Edith Finch, ale nie grałem w wysoko oceniane Night in the Woods.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem