Wątek: Battlefield 1
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2017, 21:20   #327
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5112
Domyślnie Odp: Battlefield 1

Nie rozumiem co jest takiego casualowego w BF 1.

Pograłem ostatnio trochę, fajnie że już w origin access jest do tego jeszcze dorzucili jakas wersje próbna premium i można było mapy z dodatków przetestować. Cały klimat, grafika miażdzy w tej czesci, mega mi sie podoba ten ciezki klimat, szczegolnie rosyjskie mapy sa zajebiste. Tylko jeden minus jest, ciezko mi go dokladnie okreslic, ale jakos po prostu przestaly mnie jaras fpsy sieciowe... Pograłem w zwykla wersje, wczesniej jeszcze 10 h tej probnej, jeszcze niedawno była promocja na premium jak i cala rewolucje, ale jakos w koncu nie kupilem. No i na razie chyba sie wstrzymam, odpalam co jakis czas pgorac chwile i jak to wszystko mi sie zajebiscie wizualnie podoba, tak zagram 1-2 mecze góra i już mi sie po prostu nie chce.

Teraz cisne jeszcze drugi raz w l.a. noire, w kolejce jest dishonored 2 i ten cuphead ktory wyglada przekurwiscie, chyba poczekam do swiatecznych promocji i moze wtedy lykne :p