Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2015, 20:47   #1
evlqpa
Stały bywalec
evlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumnyevlqpa Może być z siebie dumny

evlqpa's Avatar

Miasto: Tczew
Reputacja: 1430

Lista Osiągnięć
Aniołek Lubiany Na dobre i na złe Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Greenlight pomoc

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, więc poszło tutaj. Do rzeczy, parę dni temu syn sąsiadki poprosił mnie o pomoc; gnojek przez rok dłubał przy jakiejś gierce wrzucił na Greenlight'a, zaakceptowali projekt. Zachęcony postanowił pociągnąć temat, wpłacił wymaganą kwotę i jak każdy naiwny dzieciak myślał że już tylko zostaje dokończyć projekt i kasa sama przyjdzie i kto wie może itak będzie, ale jest jedno "ale". Ludzie ze steam'a wymagają od niego uzyskania numeru podatnika i za cholerę nie wiem jak się do tego zabrać (a naprawdę chciałbym pomóc), sprawa jest pozornie łatwa, złożyć aplikację i czekać na zatwierdzenie, ale trzeba wiedzieć jaki i tu się już gubię. Może już ktoś z was się w coś podobnego bawił, jest w stanie podpowiedzieć? Z góry dzięki za pomoc.