Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2009, 16:04   #25
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Muzyka

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
no ludzie, jedziecie po stereotypach jak popadnie, dla typa co slucha metal widze ze techno to jedynie napierdalanie x czasu nontoper tego samego, dla typa co slucha techno to to samo tyle ze na gitarach i z szatanem lol : D

o tak btw, 4life a nie 4live kroolik
Ja nie jade po stereotypach! Sam to wymyśliłem gdy jechałem autobusem na wycieczke i ktoś zapodał jakiś techno kawałek w którym leciało non stop to samo. Może podacie mi jakiś kawałek z tego rodzaju muzyki gdzie nie leci non stop to samo?

Metal to nie tylko genialne brzmienie, to także umiejętności grających. Niektóre zespoły potrafią zrobić milion różnych rifów, a solówki to pokaz ich umiejętności. A muzyka elektroniczna? Jakich potrzeba umiejętności do stworzenia tego (nie mówie komponowania)? Do metalu trzeba mieć wizje, i umiejętności.
W wielu przypadkach muzyki metalowej i rockowej to też sensowny, głęboki i mądry teskt do którego jest idealnie dopasowana muzyka. Doskonałym przykładem są: Slipknot - Snuff i Metallica - Fade to Black.

Teraz Rap/Hip-hop (jakaś różnica? Prosze mi powiedzieć bo żyje chyba w złej świadomości.) Tutaj sie nie śpiewa tylko mówi w tle muzyki. Ale są też sensowne i głębokie teksty. Zrozumiałem to gdy qmpel wytłumaczył mi przesłanie jednej piosenki, i zapodał pare dobrych tekstów z tego gatunku muzyki. Ale! Muzyka ta jest kompletnie pozbawiona emocji i ekspresji. Jeśli piosenka ma być o czymś smutnym to nie czuć tego. W metalu jeśli piosenka jest o czymś smutnym, to słychać i czuć że jest smutna (ponownie Fade to Black Metallici).

Drogą eliminacji, Metal rządzi.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem