Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2018, 11:51   #198
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834
Domyślnie Odp: Pomoc przy wyborze TV

za namową internetu zdcydowałem się na panel OLED od LG dokładnie model B7V poszło 6 tyś zł ale obraz miazga, niestety byłem skazany na 55cali bo nie wiedzieć czemu nie produkuje się mniejszych rozmiarów a szkoda, efekt był tego taki że wcześniej siedziałem 2 metry od tv teraz 3, przez tydzień bolały mnie oczy i kreciło mi sie w głowie ale na szczęscie przeszło, jakosć obrazu zwala z nóg żadnych problemów z czernią zadnego podświetlania LED czy innych wynalazków, HDR daje rade wydaje mi się ze wieksza wartość raziła by w oczy ale może to tylko chodzi o przyzwyczajenia hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 13-05-2018 o 11:58
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem