Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2018, 11:19   #221
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie Odp: Pomoc przy wyborze TV

Cytat:
Napisał TomMeGusta Zobacz post
Oki. Jeszcze jedno, bo naprawdę od czytania tych recenzji jestem już całkowicie odmóżdżony i niezdecydowany. Czy jest sens aktualnie kupować serię Samsung KS7000 lub KS8000? To są telewizory prawie dwuletnie, ale w wersjach 49 calowych mają 120 Hz, czego brakuje ich następcom... Są jakieś aspekty, w których się one postarzały i są wyraźnie gorsze od linii z 2018 roku, czy też można śmiało brać? Chcę wybrać najlepsze 49 cali do 5000 zł dla konsoli, Netflixa oraz sportu i naprawdę już nie wiem, w którą stronę zmierzać...
Miałem podobnie, im więcej czytałem tym głupiałem i nie wiedziałem co mam zrobić i jaki model kupić.

Telewizor wymieniłem w lutym tego roku. Myślałem nad Sony XF90, ale że trafił mi się w dobrej cenie, z 5-letnią gwarancją, Samsung KS8000 49", wybór padł na niego. No i przy Sony bałem się Androida.
Nad QLED się zastanawiałem, jednak cena zdecydowanie przekraczała mój budżet i różnice nie warte dopłacania. KS8000 ma wszystko. Netflix śmiga, HDR w filmach i giereczkach jest TAKIE dobre.

Od lutego z telewizorem nic się nie dzieje. Nie rozkleja się, nie ma żadnych dziwnych rzeczy na matrycy. Jedyne co mnie drażniło to podświetlenie krawędziowe — przy napisach w filmach z HDR, ekran bardzo bladł, podświetlał się cały i bladł, było to widać, bardzo — wtedy żałowałem, że nie wziąłem XF90. Zmieniłem jednak ustawienia napisów na "trochę-przezroczyste" i już tego kłopotu nie ma.

Jeśli masz możliwość zakupu tego modelu, to z czystym serduszkiem polecam.